Діти з першої школи побували на фермі «Мукко» в Угерському коло Стрия

13.11.2019 | Filed under: Новини

Як інформує пресслужба Трускавецької міської ради, у понеділок, 11 листопада відділом у справах сім’ї, молоді та спорту організовано та забезпечено цікаву та пізнавальну профорієнтаційну екскурсію для учнів 10 класів СЗШ №1 м. Трускавця на молочну ферму Прикарпаття «Мукко» в с. Угерсько.

Ферма знаходиться в екологічно чистому регіоні Прикарпаття. На 10 га розташовані молочна ферма, сироварня і кілька будівель із козами альпійських порід та голштинськими породами корів. Учні мали змогу ознайомитись зі всіма процесами виготовлення сиру, дізнались як живуть та чим харчуються тварини, ознайомились з безконтактним автоматизованим процесом доїння. Молоко одразу проходить фільтрацію, потрапляє в холодильну установку та доставляється на сироварню. Сир виготовляється на професійному обладнанні за та рецептами голландських сироварів. Дітям також продемонстрували процес дозрівання сиру в обладнаних кімнатах зі сталими вологістю та температурою, який  займає кілька місяців.

Завдяки безконтактному доїнню та професійній технології визрівання уся цінність натурального молока передається сиру і робить його по-домашньому смачним та корисним.

Наприкінці екскурсії усіх чекала смачна дегустація натуральних сирів «Мукко», яких налічується близько 10 видів!

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Оголошення
  10.12.2019 | 09:22

  Виконуємо внутрішні роботи (шпаклювання, плитка та інше). Телефон 097 032 95 36 (Степан). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Приватні оголошення (0)Набір до школи сімейного консультанта (0)Оголошення (0)

 • Оголошення: знайдено ключі
  25.11.2019 | 09:32

  В неділю, 24 листопада, після обіду була знайдена зв’язка ключів біля будинку № 72 на вул. Стебницькій у м. Трускавці. Власнику ключів прохання звертатися за тел. 067-977-82-12 (п. Уляна). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Набір до школи сімейного консультанта (0)Повідомлення (0)На Сколівщині відбудеться фестиваль української середньовічної культури […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви