Діяльність «Трускавецьтепло» перевірятиме обласна прокуратура, Антимонопольний комітет та інспекція з питань захисту прав споживачів

29.02.2012 | Filed under: Публікації

В наше розпорядження потрапила інформація про те, що група депутатів Трускавецької міської ради звернулася у вищестоящі органи з проханням перевірити діяльність КП «Трускавецьтепло» (директор – Руслан Крамар, депутат Трускавецької міської ради за партійним списком «Батьківщини») в зв’язку з можливим порушенням цією організацією та її керівництвом чинного законодавства України. Станом на вівторок, 28 лютого, під заявою підписалося семеро депутатів міської ради від різних політичних сил (ХДС, Народна Самооборона, Партія регіонів, Європейська партія), а саме: Юрій Алієв, Олександр Біліченко, Богдан Процишин, Володимир Симович, Володимир Наконечний, Святослав Павлечко, Василь Белз. Пропонуємо ознайомитися із текстом колективного звернення.

«Голові Львівського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України п. Коломійцю І.Ф. (79005, м. Львів, вул. Франка, 61)

Начальнику Державної інспекції з питань захисту прав споживачів у Львівській області п. Петриця Ю. В. (79000, м. Львів, проспект Чорновола, 59)

Прокурору Львівської області державному раднику юстиції 3 класу п. Ковбасюку В. В. (79005, м. Львів, проспект Шевченка, 17/19)

Колективне звернення депутатів Трускавецької міської ради Львівської області

Звертаємось до Вас за роз’ясненням та перевіркою ситуації, що склалася у Трускавці по сплаті мешканцями міста, які користуються автономним опаленням тарифу за транзит теплоносія по стояках, що проходять через їхні квартири.

Комунальне підприємство Трускавецької міської ради «Трускавецьтепло» безпідставно, не маючи на те дозволів і погоджень відповідних інспекцій, антимонопольного комітету, затвердженого виконавчим комітетом Трускавецької міської ради розміру та методики розрахунку даного тарифу, не маючи договорів про надання даної послуги з населенням, виставляє в єдиній квитанції про оплату комунальних послуг, тариф за транзит теплоносія по стояках, що проходять через квартири мешканців міста, в яких встановлене індивідуальне опалення.

Даний тариф виставляється в одиниці вимірювання в вигляді гігакалорії, але саме цікаве, що жоден тепловий лічильник в житловому фонді не працює. Вражає те, що готуючись до опалювального сезону, комунальні підприємства міста не провели перевірки жодного теплового лічильника в житловому фонді, не поставили мешканців міста до відома, що розрахунок теплоносія буде проводитись у відповідності до площі квартир, Виникає запитання, на якій підставі комунальне підприємство «Трускавецьтепло» виставляє розрахунок теплоносія в гігакалоріях, якщо не працює жоден тепловий лічильник, В Трускавці індивідуальне опалення встановлене в 3000 із 6000 помешкань, більша частина цих помешкань не має взагалі транзитних стояків, але і цим мешканцям були виставлені і виставляються третій місяць підряд рахунки на оплату за транзит теплоносія.

Громадяни міста, купуючи теплові лічильники та встановлюючи індивідуальне опалення за свої кошти, розраховували на те, що вони зможуть в теплий період опалювального сезону регулювати подачу теплоносія до своїх помешкань, економити на цьому, заощаджуючи власні кошти, однак через нарахування згаданого тарифу, громадяни міста і надалі зобов’язані платити за те, чим не користуються.

На нашу думку та на думку населення – новий тариф, який виставляється до оплати мешканцям міста з початку опалювального сезону 201 і року, повинен був отримати погодження Державної інспекції по контролю за цінами у Львівській області, Державної житлово-комунальної інспекції у Львівській області, Львівського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, пройти процедуру громадських слухань і бути затвердженим виконавчим комітетом Трускавецької міської ради. Рішення виконавчого комітету Трускавецької міської ради по затвердженню даного тарифу повинно було пройти процедуру яка встановлена Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності». Однак рішення не тільки не пройшло регуляторної процедури, його взагалі не існує. Маємо сумнів про те, що на комунальному підприємстві «Трускавецьтепло» існує наказ керівника підприємства про проведення вище перелічених нарахувань.

Просимо Вас провести перевірку комунального підприємства Трускавецької міської ради «Трускавецьтепло» на предмет законності нарахування мешканцям Трускавця, що встановили автономне опалення тарифу за транзит теплоносія по стояках, що проходять через квартири.

Про наслідки перевірки та висновки з приводу порушеного у зверненні питання просимо надіслати нам на адресу …».

Власна інформація

(Переглядів 303 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви