До Дня міста – менше місяця

26.05.2010 | Filed under: Некатегоризовано

Традиційно Трускавець святкує День міста в День медичного працівника, це третя неділя червня, цього року вона випадає на 20 числа. Міська рада і цього разу звертається до спонсорів та підприємців допомогти в проведенні свята, профінансувати його, адже фінансування свят, які не підпадають під категорію державних, з міського бюджету заборонено, вірніше, не передбачено чинним законодавством. Міський голова Лев Грицак під час проведення міськвиконкому особисто звернувся до керівників підприємств та підприємців з проханням допомогти у фінансуванні заходу, свята, яке він назвав «днем популяризації курорту». Ситуація ускладнюється ще й тим, що якщо в минулі роки генеральними спонсорами виступали виробники алкоголю, то це тепер зробити неможливо.

Окрім посильної фінансової допомоги до Дня міста мер звернувся і з проханням привести в порядок не лише території підприємств, але і закріплені прилеглі території, щоб допомогти комунальникам, які зараз не в найкращому фінансовому становищі. Цього року на святкування Дня Незалежності передбачено з міського бюджету 100 тисяч гривень, так що в серпні до підприємців з проханням допомогти в організації святкувань влада Трускавця не звертатиметься. Хто хоче допомогти фінансово місту до Дня Трускавця, звертатись за телефонами, які ми взяли із сайту ТМР: (03247) 5-13-00 чи  0964583274.

(Переглядів 17 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви