До Дня незалежності бювет має бути оновлений

22.07.2014 | Filed under: Новини

Навіть у цей складний і фінансове скрутний час продовжується ремонт нижнього бювету, щоб у відвідувачів курорту залишалися найкращі враження про Трускавець і бажання знову сюди приїхати. Як розповів головний інженер філії нашого товариства «Гідрогеологічна режимно-експлуатаційна станція» Володимир Кісак, ПрАТ «Трускавецькурорт» серйозно поставився до цих робіт. Вже здійснена побілка всіх залів, зокрема центральної, вхідної, залів мінеральних вод та полоскання горла. Всі внутрішні двері та вікно в пункті видачі мінвод замінені на металопластикові, встановлені нові люстра в центральній залі та бра в інших залах. Відремонтовані колони, відреставровані картини і рами, вистелена плиткою частина території з лівого торця бювету і ще 120 квадратних метрів території біля пункту видачі підготовлено до укладання плитки, встановлені з лівого і правого торців дашки над дверима, замінена система внутрішнього опалення, прочищені внутрішні і зовнішні каналізації, частково відремонтовано дах в найуразливіших місцях. Але це ще не все. Планується завершення ремонту підсобних приміщень, прогулянкової галереї («грибки»), продовження ремонту даху, вистелення плитки, ремонт фасаду. Володимир Михайлович повідомив, що ремонт здійснюється власними силами з допомогою працівників філії «Допоміжні виробництва», а також залучаються зовнішні підрядники. Він сподівається, що якщо дозволять умови, то основні роботи можуть бути завершені вже до Дня незалежності України.

Газета «Трускавецькурорт»

(Переглядів 88 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви