Землі, що були в оренді “Трускавецькурорту”, передали “Трускавецьким лікувальним водам”

17.05.2019 | Filed under: Новини

Сесія Трускавецької міської ради 16 травня підтримала рішення про розірвання договору оренди земель з ПрАТ “Трускавецькурортом” та надати ці самі землі в оренду новоствореному підприємству “Трускавецькі лікувальні води”. Таким чином триває процес підготовки до входження міста в спільне підприємство “Трускавецькі лікувальні води”.

На попередній сесії міської ради депутатським корпусом було підтримане рішення про наміри міста вступити в спільне підприємство з “Трускавецькими лікувальними водами”. Щоб в подальшому вести видобуток та реалізацію вод трускавецьких мінеральних родовищ, обслуговувати гідромінеральну базу та утримувати надкаптажні споруди в належному стані.

Створення спільного підприємства поки – лише в планах. Офіційно місто входитиме в спільне підприємство після того, як уся гідромінеральна база та усі споруди, які досі перебували у власності ПрАТ “Трускавецькурорту” буде передано “Трускавецьким лікувальним водам”.

Наразі “Трускавецькі лікувальні води” уже мають ліцензія на видобуток міневальних вод до 2035 року Процес передачі бюветів та гідромінеральної бази, яку досі обслуговував ГГРЕС триває. Гідромінеральна база, спільно з бюветами мінеральних вод, була попередньо оцінена “Трускавецькурортом” у 18 мільйонів гривень. Ці кошти новостворене підприємство матиме виплатити “Трускавецькурорту” в процесі подальшої своєї діяльності.

Ніна Федько, Трускавець-Онлайн

(Переглядів 20 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу касира
  22.08.2019 | 14:40

  Запрошуємо на роботу касира в м. Трускавець! Вимоги: економічна освіта; відповідальність; чесність; уважність. Робота позмінна. Тел. 097-947-48-89 (Мар`яна). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Танцювальні майстер-класи у Трускавці (0)Запрошуємо на роботу (0)24 липня у Трускавці не буде води (0)

 • Оренда двокімнатної квартири у Трускавці
  19.08.2019 | 10:31

  На довготривалий період здається двокімнатна квартира по вул. Сагайдачного (м. Трускавець), І поверх. Меблі, холодильник, пралка, плитка, газовий котел, місце для паркування, комора. Тел. +38-067-172-81-98 (Тетяна). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)“Ювента” оголошує набір в школу спортивних та бальних танців (0)Танцювальні майстер-класи у Трускавці (0)Борислав запрошує на […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви