Землі, що були в оренді “Трускавецькурорту”, передали “Трускавецьким лікувальним водам”

17.05.2019 | Filed under: Новини

Сесія Трускавецької міської ради 16 травня підтримала рішення про розірвання договору оренди земель з ПрАТ “Трускавецькурортом” та надати ці самі землі в оренду новоствореному підприємству “Трускавецькі лікувальні води”. Таким чином триває процес підготовки до входження міста в спільне підприємство “Трускавецькі лікувальні води”.

На попередній сесії міської ради депутатським корпусом було підтримане рішення про наміри міста вступити в спільне підприємство з “Трускавецькими лікувальними водами”. Щоб в подальшому вести видобуток та реалізацію вод трускавецьких мінеральних родовищ, обслуговувати гідромінеральну базу та утримувати надкаптажні споруди в належному стані.

Створення спільного підприємства поки – лише в планах. Офіційно місто входитиме в спільне підприємство після того, як уся гідромінеральна база та усі споруди, які досі перебували у власності ПрАТ “Трускавецькурорту” буде передано “Трускавецьким лікувальним водам”.

Наразі “Трускавецькі лікувальні води” уже мають ліцензія на видобуток міневальних вод до 2035 року Процес передачі бюветів та гідромінеральної бази, яку досі обслуговував ГГРЕС триває. Гідромінеральна база, спільно з бюветами мінеральних вод, була попередньо оцінена “Трускавецькурортом” у 18 мільйонів гривень. Ці кошти новостворене підприємство матиме виплатити “Трускавецькурорту” в процесі подальшої своєї діяльності.

Ніна Федько, Трускавець-Онлайн

(Переглядів 20 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви