Активісти, Товариство та відпочивальники – за єдину країну

21.07.2014 | Filed under: Новини

15 липня біля санаторіїв «Рубін» та «Кристал» та 16 липня біля центрального бювету перехожі могли побачити велику кількість людей, особливо дітей з синьо-жовтими пов`язками на руках, котрі дружно малювали, співали, танцювали,позначали на великій карті України місця, де вони проживають, фотографувалися.

Флеш-моб «Єдина родина – єдина країна» організований громадськими активістами, зокрема Тетяною Вітковською і Анною Тилко спільно з ПрАТ «Трускавецькурорт». Долучилися працівники дирекції, Палацу культури ім. Т. Шевченка, культорганізатори та вихователі наших санаторіїв, а участь в акціях, за словами заступника директора товариства з загальних питань Вікторії Мечиташвілі, взяло декілька сотень юних відпочивальників та їхніх батьків. Атмосфера була особливою, діти з абсолютно різних регіонів держави відчували себе справді громадянами єдиної країни. Цілі сім’ї фотографувалися, кожен тримав в руках табличку, де зазначені їхні міста і регіони. Можна нерідко побачити, що навіть члени однієї сім’ї є з різних регіонів держави

– Ми власне цим показуємо, що для кожної сім’ї як і для України неважливо, звідки є та чи інша людина, якою мовою розмовляє. Головне – любов і взаєморозуміння, – сказала нашому кореспонденту організатор акції, громадський активіст Тетяна Вітковська. Вона зазначила, що схожі акції з квітня цього року пройшли вже в Києві, Дніпропетровську, Каневі, Харкові та інших містах. А отримані фотографії, відеоматеріали, малюнки разом з посланням учасників акцій відсилаються в зону проведення АТО.

Вікторія Олександрівна вважає, що такі акції мають велике значення, бо дозволяють заповнити вільні місця в інформаційному просторі інформацією про прагнення людей, щоб Україна була єдиною, і витіснити з цього простору якісь сепаратистські чи роз’єднуючі ідеї.

Орест Лещишин, газета «Трускавецькурорт»

(Переглядів 56 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви