До Великодня в Україні створять “Сад висячих дерев”

13.04.2021 | Filed under: Публікації

Напередодні Великодня у курортній Східниці відбудеться унікальний відпочинково-мистецький проєкт. Заслужена художниця України Наталія Поліщук упродовж кількох днів створюватиме сад висячих дерев у природному середовищі. Унікальна художня ілюзія досягатиметься за допомогою малярських технік, які вперше будуть виконані в Україні.

“Це спроба протиставити людські віру і надію коронавірусним викликам, які заполонили світ. Спроба художніми засобами у поєднанні з природою відновити насолоду свободи, споживання творів мистецтва та активного відпочинку” – пояснила майстриня свій намір.

Автор ідеї, ім’я якого тримають у таємниці, вважає, що такі інноваційні і креативні рішення мають повернути українцям бажання жити звично, подорожувати Україною і пізнавати світ навіть в умовах карантинних обмежень.

На думку організаторів, це унікальна можливість одночасно насолоджуватися мистецьким перформансом відомої художниці, лікуватися цілющими водами Східниці, підготувати свій організм до літа і взяти участь у галицьких традиційних Великодніх дійствах.

Охочі зможуть спостерігати за створенням цього унікального культурно-природного артпростору з 25 квітня 2021 року. Про місце створення і функціонування “Саду висячих дерев” стане відомо згодом.

Наталя Поліщук – заслужена художниця України. Учасниця 16 пленерів та понад 80 виставок в Україні, Білорусі, Польщі, Словаччині, Угорщині, Хорватії, Італії, Росії, Словенії, Іспанії та Австрії. Роботи Наталі Поліщук зберігаються у державних та приватних збірках в Україні, Білорусі, Казахстані, Вірменії, Польщі, Словаччині, Угорщині, Хорватії, Італії, Росії, Словенії, Греції, Австрії, Канаді та США.

Гал-Інфо

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви