Доброгостів та Бистрий – за приєднання до Трускавецької громади

10.10.2016 | Filed under: Новини

У неділю, 9 жовтня, в селі Доброгостів відбувся схід села, на якому обговорювалася тема адміністративно-територіальної реформи. Присутні на сході жителі села одноголосно підтримали приєднання сіл Доброгостів та Бистрий (село в складі Доброгостівської сільської ради) до Трускавецької об’єднаної територіальної громади.

Міський голова Трускавця Андрій Кульчинський, який був присутній на сході села у Доброгостові, вважає, що приєднання до Трускавця сіл Доброгостів, Уличне, Бистрий, Зимівки, Орів, Станеля та Модричі не буде баластом для курорту, а навпаки, дасть можливість краще розвивати курорт і сільські території.

– Чим більше буде різноманітних атракцій, тим Трускавець буде сильнішим, – каже Андрій Кульчинський. –  Ми створимо екоферми (це може бути і як додатковий туризм), на озерах нової громади (їх біля 10) можна зробити багато відпочинкових зон і водних атракціонів. Гірська Орівська місцевість дає дуже багато можливостей в будь-яку пору року. Ці села не будуть баластом, вони для Трускавця рятівне коло. На закиди щодо їх фінансування відповім – все прораховано і нема чого боятися. Ми ніколи б не пішли на ущемлення Трускавця, наша позиція – тільки взаємовигідний спільний розвиток.

На закиди, що села хочуть залишитися селами і побоюються «розчинення» в складі «міської» ОТГ Андрій Кульчинський відповідає, що статус сіл буде збережено і жодних загроз тим, хто вирощує сільськогосподарську продукцію, адмінреформа не несе.

(Переглядів 209 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви