Дрогобич: вісті міста та району

16.12.2010 | Filed under: Новини

Діти-інваліди готуються до виставки своїх робіт

26 грудня у Палаці мистецтв на вулиці Тараса Шевченка, 29 в Дрогобичі відбудеться виставка-ярмарок творчих робіт гуртка іконопису на склі, що діє при Дрогобицькому добровільному товаристві захисту дітей-інвалідів “Надія”. Організатор виставки – громадська організація “Пульс”. Як розповів редактору “Дрогобицького вісника” голова цієї організації Ігор Шевчик, про годину відкриття виставки-ярмарку та про інші організаційні деталі буде повідомлено додатково на початку наступного тижня.

Захід спрямований на зосередження уваги суспільства, української влади та органів місцевого самоврядування на проблемі дітей з особливими потребами.

Гурток іконопису на склі діє у товаристві “Надія” уже впродовж декількох років, його учасники беруть участь у різних заходах та виставках. Керівником гурта є майстриня справи Леся Михайлівна Смеречак.

До Євро-2012 ремонтують дороги до Дрогобича та Трускавця

У Львівській області до Євро-2012 планують збудувати та відремонтувати автодоріг на суму 4 млрд. 139,8 млн. грн. Крім доріг, що ведуть до державного кордону, в межах підготовки до Євро-2012 в області ремонтували також автодорогу Турка-Трускавець-Дрогобич-Пісочна на ділянці Трускавець-Дрогобич.

Виконавцем робіт визначено ДП «Львівський облавтодор». Станом на 22 листопада підрядник на цій ділянці провів роботи з фрезування існуючого покриття, влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття та встановлення бортових каменів. Загальна вартість виконаних робіт становить 7,5 млн. грн.

У Дрогобичі розмонтували й знову змонтували новорічну ялинку

В Дрогобичі у вівторок перед парадним входом до міської Ратуші працівники комунального господарства розпочали монтаж металевої конструкції для встановлення штучної новорічної ялинки. Робота призупинилася на початковій стадії й робітники розійшлися. А в середу ялинкову конструкцію перевстановили праворуч від ратуші, від вулиці Вузької чи по-народному, “Суецького каналу”.

Розбірна конструкція виготовлена з металевих трубок, зібраною вона має вигляд великого конуса, “одягненого” у синтетичного “кожуха” – імітацію хвої. Поки що ялинка стоїть без прикрас, першим заходом, який відбудеться біля неї, буде запланований так званий новорічно-різдвяний ярмарок.

У Дрогобичі проблем з наркотою нема – її купують… в аптеках

У Дрогобичі доволі високий рівень наркоманії. Узалежнені від цієї згубної звички шукають наркоту усюди, де тільки можуть, а також виготовляють самотужки. Найбільше непокоїть, що узалежненими від наркотиків стає щораз більше молодих людей. Замість того, щоб стати на заваді для прогресування наркоманії, суспільство якоюсь мірою навіть сприяє цьому. В українських аптеках вільно продаються препарати, які мають наркотичну дію. Серед них – ефедрин та його похідні. Аптекарі ці препарати продають навіть дітям, нібито, для їх батьків чи дідусів-бабусь. Тому Дрогобицький РВ ГУМВСУ у Львівській області сьогодні здійснює профілактичні заходи, спрямовані на забезпечення соціального та правового захисту дітей, попередження вчинення злочинів неповнолітніми і відносно них, профілактики вживання алкогольних напоїв, наркотичних та психотропних речовин.

«Дрогобицький вісник», www.visnyk.co.cc

У Дрогобичі начальником фінансового управління стала Оксана Савран

 З 14 грудня до виконання обов’язків начальника фінансового управління виконавчого комітету Дрогобицької міської ради приступила Оксана Савран. До цього часу вона обіймала посаду начальника Дрогобицького управління державного казначейства. Оксана Савран знана у місті як досвідчений фінансист та вмілий управлінець. Хто стане начальником управління державного казначейства поки що невідомо.

У Стебнику за розв’язання проблем міста візьмуться волонтерські загони

14 грудня у Стебнику за участю представників освітніх закладів, благодійних організацій, духовенства усіх конфесій відбувся круглий стіл, на якому обговорили питання створення у місті молодіжних волонтерських загонів. Участь у цьому заході взяв секретар Дрогобицької міської ради Тарас Метик. З його слів, основне завдання організаторів заходу було згуртувати молодь Стебника, активізувати її діяльність. Окрім того, що молоді люди, піклуючись про рідне місто, отримають позитивний досвід справжнього патріотизму, волонтерський рух буде значною підмогою владі у розв’язанні найболючіших проблем міста. У ході обговорення учасники круглого столу вирішили сконцентрувати роботу волонтерських загонів у напрямку поліпшення екології міста, зокрема очищення річки, яка перебуває у занедбаному стані, пропаганди культури поведінки, яка б не завдавала шкоди навколишньому середовищу. Також організовані загони мають допомагати нужденним, працювати у напрямку піднесення духовної царини. Такі загони будуть сформовані при освітніх закладах. Нагадаємо, у місті Стебнику є багато болючих проблем, зокрема там високий рівень наркоманії, захворюваності на СНІД, гостро стоять проблеми екології, безробіття серед молоді.

Дрогобич і Стебник перевіряє комісія з Міністерства надзвичайних ситуацій

15 грудня о 10 годині комісія Міністерства надзвичайних ситуацій розпочала у Дрогобичі перевірку стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення і територій, яка проводиться згідно з “Планом основних заходів підготовки Цивільного захисту України на 2010 рік”, в рамках комплексної перевірки Львівської області. Очолює групу перевіряючих заступник керівника комісії Олег Огородник. “Ми будемо не лише перевіряти готовність служб Дрогобича діяти в умовах надзвичайної ситуації, а й надавати допомогу”, – наголосив Олег Огородник і попросив членів міської комісії з техніко-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій та керівників підприємств віднестися дуже серйозно до перевірки. Підбиття підсумків перевірки заплановано на 17 годину.

У Дрогобичі створять українсько-польсько-ізраїльський фільм про Бруно Шульца

До 110-ої річниці від дня народження і 70-річчя від дня загибелі Бруно Шульца створять художній фільм про цього видатного дрогобичанина. Як повідомив прес-секретар єврейської громади Дрогобича Леонід Ґольберґ, це буде українсько-польсько-ізраїльський проект. Протокол намірів щодо його впровадження підписаний 13 грудня у Варшаві. Фільм створюватимуть в Дрогобичі. Зніматиме стрічку один з ініціаторів проекту, видатний режисер Сергій Проскурня, який нещодавно побув у Дрогобичі. Не обійдеться знімальна група й без участі та допомоги дрогобичан. Зокрема, головним фотографом кінофільму буде відомий фотомитець Ігор Фецяк.

У Дрогобичі для найбільш самотніх та голодуючих людей організують Різдвяну вечерю

У Дрогобичі в приміщенні Благодійного фонду «Карітас Самбірсько-Дргобицької Єпархії Української греко-католицької церкви» вже традиційно відбудеться благодійна акція «Щасливе Різдво для всіх» — Різдвяна вечеря для найбільш самотніх та голодуючих людей. Метою акції є розділити з понад сотнею самотніх та малозабезпечених людей, часто відкинених суспільством та позбавлених необхідних засобів для існування, радістю Різдвяних свят в дусі українських народних звичаїв. Згідно цієї традиції буде приготовано 12 традиційних Різдвяних страв, планується запросити Вертеп, спільно співатимуть колядки. У зв’язку з благодійним характером акції, її успіх у значній мірі залежить також і від матеріальної підтримки доброчинців. На думку директора «Карітасу» о. Ігоря Козанкевича, важливим є не лише те, що ми виконуємо заповіт Христа: голодного нагодувати, спраглого напоїти, нагого зодягнути і зігріти, але й актом милосердя щодо ближнього, як учить нас Максим Ісповідник, ми відновлюємо характерні елементи Божого образу у собі. Милосердя – це божественна ознака, дарована Богом як акт Святого Духа у серці людини. Тому навіть маленька пожертва може відкрити людині людину, її природу та призначення у житті. За додатковою інформацією звертатися до організатора заходу:  Дубас Степан т. (096) 28 45 820

Іван Тихий, головний спеціаліст з питань внутрішньої політики ДМР

У Дрогобицькому районі розпочалося «полювання» на ялинкових браконьєрів

 Щорічно з наближенням новорічних та різдвяних свят збільшується кількість незаконно вирубаних браконьєрами ялинок, особливо породи ялиця біла, яку, згідно рішення сесії Львівської обласної ради за № 187 від 02.12.2003 року ” Про заборону вирубки ялиці білої на новорічні ялинки”, не дозволяється рубати у нас протягом 10 років. Як розповів головний лісничий Дрогобицького держлісгоспу Василь Кінаш, створені спеціальні мобільні групи, до складу яких входять правоохоронні органи, які кожного дня проводять рейди по найбільш «популярних» браконьєрських місцях. Складений відповідний графік маршрутів, тож чергування відбувається навіть вночі. За його прогнозами, інтенсивна вирубка ялинок розпочнеться, як завжди, після 20 грудня.

Разом з тим Василь Кінаш нагадав, що за самовільні рубки ялинок передбачається накладання адміністративних штрафів в розмірі від 85 до170 грн, а також відшкодування заподіяної лісу шкоди. Розмір якої вираховується, відповідно до товщини стовбура нелегально зрубаного дерева (у нас, як правило, рубають до 10 см), тому, як мінімум, доведеться доплатити ще 173 грн.

Ідентична ситуація і в ДП «Галсільліс». За словами директора ДП «Галсільлісу» Богдана Захарко, з крадіями ялинок будуть також боротися спеціальні рейдові групи, які почнуть працювати якраз з 20 грудня.

До Дня св. Миколая Матері-героїні отримають винагороду

Управлінням праці та соціального захисту населення Дрогобицької райдержадміністрації забезпечено призначення та виплату одноразової винагороди 19 жінкам району, яким Указом Президента України від 5 березня 2010 року № 295 присвоєно почесне звання «Мати – героїня». Розмір даної винагороди становить 8 690 грн. Загальна сума профінансованих коштів 167,7 тис. грн. Виплата одноразової винагороди буде здійснена до Дня Святого Миколая через відділення поштового зв’язку за місцем проживання одержувачів, а саме: с. Летня – 7 осіб, с. Ролів – 5 осіб, с. Залокоть – 3 особи, та по 1 особі в селах Гаї Нижні, Гаї Бійничі, Опака та Солонсько.

Мар’яна Лужецька

(Переглядів 190 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви