У освіті Дрогобича через скорочення 17 штатних одиниць цього року планують заощадити близько 300 тисяч гривень

11.05.2016 | Filed under: Новини

Сьогодні, 11 травня, на засіданні виконкому Дрогобицької міської ради ухвалено рішення про скорочення 17 штатних одиниць у галузі освіти, зокрема, 3,5 штатних одиниці у методичному кабінеті відділу освіти та 13,5 – у позашкільній освіті. Про це інформує прес-служба Дрогобицької міської ради.

Як доповів начальник відділу освіти Петро Сушко, освітній галузі через недодання державної субвенції на зарплату до кінця року не вистачає близько 11 мільйонів гривень, тому на рівні місцевого самоврядування вимушені шукати можливість економити у тих спектрах, фінансування яких здійснюється з міського бюджету. Кадрове ущільнення, передбачене сьогоднішнім рішенням виконкому, до кінця року дозволить заощадити близько 300 тисяч гривень.

У проекті рішення було запропоновано зменшити штат методкабінету на 1,5 посадових одиниць. Непогодження з цим висловив секретар міської ради Олег Хрущ, зазначивши, що це буде лише імітацією, а не реальним кроком у напрямку заощадження коштів. Зауваження одностайно підтримали усі присутні засідателі виконкому. Проголосувавши за зменшення складу методичного кабінету із 7,5 одиниць до 4, члени виконкому поставили умову скоротити тих методистів, які паралельно працюють вчителями у школах. Четверо посадовців, які зайняті лише в методичному кабінеті, робочих місць не будуть позбавлені. Також керівнику відділу освіти, відповідно до ухваленого рішення виконкому, доручено забезпечити ефективну роботу методкабінету у межах нової чисельності працівників. Підтримуючи рішення про зменшення штатного розпису у позашкільній освіті, члени виконкому взяли до уваги рекомендаційний висновок фінансового управління, оснований на проведених попередньо перевірках ефективності роботи позашкільних секцій та гуртків. Петрові Сушку було поставлено завдання провести скорочення продумано, аби воно не позначилося болісно на діяльності усієї сфери позашкільної освіти. Міський голова Тарас Кучма на завершення розгляду цього питання розпорядився проводити моніторинг позашкільної освіти з метою відзначення позитивних результатів цього скорочення.

(Переглядів 86 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви