«Дрогобичводоканал» освоїв 255 тис. доларів кредитних коштів Світового банку

19.10.2011 | Filed under: Новини

У Дрогобичі на вулицях Лесі Українки, Івана Чмоли, Григорія Коссака, Івана Франка (від вул. М.Лисенка до насосної станції неподалік Меморіалу слави) провели заміну старих водопровідних мереж на нові пластикові за кошти кредиту Світового банку, які на конкурсній основі зуміло отримати комунальне підприємство «Дрогобичводоканал». Про це повідомив директор департаменту міського господарства – заступник міського голови Андрій Янів. З його слів, наступним етапом буде реконструкція мереж на вулиці Пилипа Орлика, а також на частині вул. Михайла Грушевського (до вул. Карпатської). Андрій Янів каже, що за кошти Світового банку придбано унікальне обладнання для перевірки прихованих витоків води, що дає змогу точно знаходити місця поривів труб, а не копати у тих місцях, де вода знаходить собі вихід на поверхню. Також у рамках цього проекту заплановано придбати 3-5 одиниць спецтехніки для «Дрогобичводоканалу». «Всього освоєно 255 тис. доларів кредитних коштів, – наголосив посадовець. – До кінця року планують освоїти ще 500 тис. грн.».

Нагадаємо, що 14 грудня 2009 року міністерство з питань житлово-комунального господарства України і КП «Дрогобичводоканал» уклали субкредитну угоду на 3,2 млн. доларів США від Світового банку. КП «Дрогобичводоканал» отримає ці кошти у 5 етапів. Планується, зокрема, оновлення всього технологічного обладнання підприємства, що дасть змогу зменшити споживання електроенергії на 22% , а також проведення заміни аварійної водомережі Дрогобича, яка обійдеться у 3 млн. гривень.

Іван Тихий, тижневик «Каменярі»

(Переглядів 14 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України
  17.01.2020 | 10:31

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)День туризму у Трускавці (афіша) (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)Доґ-Фест у Трускавці (афіша) (0)

 • Оголошення
  10.12.2019 | 09:22

  Виконуємо внутрішні роботи (шпаклювання, плитка та інше). Телефон 097 032 95 36 (Степан). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Приватні оголошення (0)Набір до школи сімейного консультанта (0)Оголошення (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви