Дрогобицькі діти отримають 10 майданчиків від Віктора Конца

04.10.2012 | Filed under: Публікації

У Дрогобичі на свято Воздвиження Чесного Хреста відбулась неординарна подія – урочисте відкриття дитячих майданчиків, що встановлені завдяки сприянню кандидата в народні депутати від Дрогобицького виборчого округу № 121 Віктора Конца.  Кандидат в народні депутати України долучився до проекту, який був розроблений Дрогобицькою міською радою та КУ “Інститут розвитку міста Дрогобича”. Майданчики встановлено відповідно до пропозицій відділу містобудування і архітектури дрогобицької міської в рамках реалізації постійно діючого проекту «Спортивно-оздоровчий двір».

Майданчики вже встановлені на вулицях Самбірській, Пилипа Орлика, Княгині Ольги, І. Франка, П. Сагайдачного. Ще п’ять майданчиків буде відкрито найближчим часом.

 На урочистому відкритті з нагоди введення в експлуатацію майданчиків від міської влади були присутні міський голова Дрогобича Олексій Радзієвський, секретар міської ради Тарас Метик та кандидат в народні депутати Віктор Конц. У своїй промові Віктор Конц сказав, що він це робить від щирого серця, оскільки сам проживає у Дрогобичі і добре знає потреби міста. «Діти є наше майбутнє, майбутнє нашої України. Організація якісного дозвілля дітей, облаштування красивих і безпечних ігрових майданчиків – проблема, з якою зіткнулися громади міст, викликана тим, що місцеві бюджети формуються «згори-вниз». Якщо на законодавчому рівні закріпити іншу систему формування бюджету, це забезпечить незалежність місцевих бюджетів. Ця зміна, за словами Віктора Конца, є першочерговим його завданням у парламенті.

На вул. Стрийській відкриття майданчиків перетворилося в справжнє свято: розваги для дітей, змагання, солодощі – дітвора тішилася, а дорослі звернулися до Віктора Конца з низкою запитань. Дехто з дорослих відразу закликав дітей дбайливо ставитися до дитячих ігрових споруд, але нам видається, що такі гарні і потрібні для дітей міста майданчики, які відповідають всім необхідним стандартам, понівечити нікому не підніметься рука.

Добре відгукуються люди про дитячий майданчик, встановлений у сквері навпроти головного корпусу педуніверситету. «У місті бракує дитячих майданчиків, – каже молода мама пані Галина. – І як добре, що саме тут встановили дитячий майданчик, у парку, де ми можемо приводити дітей і радіти разом з ними, бачити їх щасливі усмішки».

 Корисним виявився цей щойно встановлений майданчик для дитячої установи, що розташована поруч на вул. І.Франка. Вихователі залюбки приводять сюди малечу і організовують їй цікаве дозвілля.

Згідно із соціологічним опитуванням про проблеми, що турбують мешканців Дрогобича, однією з п’яти пріоритетних було визнано саме відсутність місць для відпочинку дітей з батьками та відсутність облаштованих дитячих майданчиків. Майданчики, які встановлено за сприяння Віктора Конца, виготовлено відповідно до потреб дітей, де вони зможуть цікаво проводити свій вільний час, почуваючись у безпеці

 Ростислав Онисько

(Переглядів 116 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви