ДТП по п’яні. Методичні рекомендації.

16.06.2015 | Filed under: Публікації

Як залишитись з правами після ДТП в нетверезому стані за 3400 грн. штрафу плюс судовий збір?

1 Напитись, сісти за кермо і розтрощити авто з водієм.

2 Бути родичем впливової особи в місті де відбуватиметься суд. В іншому випадку володіти запасом готівки чи ліквідної нерухомості.

3 Окліматись, полежати в лікарні. За той час родина вирішує компенсацію з родиною і колегами постраждалого. ВАЖЛИВИЙ момент без цього наступні пункти не спрацюють.

4 Вийти з лікарні пересвідчитись, що постраждалий претензій немає (письмова заява). Щиро покаятись слідчому, щоб він не побачив в ДТП — криміналу а лише злісне адмін порушення і передав цю андмінсправу в суд.

5 В суді щиро розкаятись (письмово, з’являтись не обов’язково).

6 В строки згідно чинного законодавства отримати ухвалу  про сурове покарання за керування в нетверезому ( ДТП вже щезло на одному з етапів)

7 Сплати штраф і судовий збір. ПРОФІТ

Пить, катацца, уважати гуманний суд.

 

 

ПС Думав дати собі спокій та сьогодні якийсь неадекват ледь не влетів мені в лоб…

(Переглядів 346 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви