Два видання, які безпосередньо стосуються Трускавця.

28.09.2010 | Filed under: огляд книг

Сьогодні в даній рубриці презентуємо, як не дивно, зовсім не книги. В рамках підготовки до Х ювілейного Міжнародного економічного форуму підготовлено два видання, які безпосередньо стосуються Трускавця. Перше – це № 14 (2010 рік) міжнародного суспільно-політичного журналу «Ми і Президент». З 96 сторінок цього глянцевого видання 34 присвячені саме нашому місту-курорту. Вихід цього номера у світ – це промоція міста, адже журнал зможе отримати кожен учасник Форуму. А в журналі розміщені статті (подаємо тільки деякі): «Секрет знаменитої «Нафтусі» авторства Софії Ружило, «П’ятий океан» + «Мисливський рай», «Володимир Маринкевич: «Треба все відразу робити якісно, раз і надовго» Каріни Такудіс, «Олександр Чебаненко: «Дніпро-Бескид» дарує гостинність, тепло сердець і оздоровлення», «Лев Грицак: «Турбота про людину – це основне» авторства головного редактора видання Тамари Лозової та ряд інших, зокрема про версії походження назви міста Трускавець від Євгена Мельника, про відділення окремих банків, про «Шале Ґрааль», ресторани «Ґражда» та «Йо-майо». Видання гарно проілюстровано. З повною версією видання можна ознайомитися на сайті http://weandpresident.com.ua

А не лише для гостей Форуму, а і для кожного трускавчанина варто було б мати вдома фотоальбом «Трускавець 2002 – 2010», який з часом стане раритетною цінністю, новітньою історією міста у світлинах. Всього 24 сторінки, а на них – справжній скарб, весь Трускавець та його принади. Не голослівно, а на прикладі правдивого свідчення фотооб’єктива бачимо, як змінювалося наше місто з початку ІІІ тисячоліття. 2002 – Данилишиних, 51, бар-кафе «Арніка, спальний корпус санаторію «Каштан», 2003 – Клініка професора Козявкіна, ГВК «Богема», готель «Маріот», відкриття супермаркету «Барвінок», 2004 – комплекс «П’ятий океан» (подаємо сучасну назву), вілла «Віктор», «Міленіум» та «Стара броварня», санаторій «Женева» і так аж до 2010. Поряд із цим подано об’єкти, які планується спорудити, а саме аквапарк, стадіон, в кінці ж буклету-фотоальбому подано в цифрах весь бюджет розвитку Трускавця за 2002 – 2010: куди йшли гроші, в якій кількості, а також подано динаміку надходжень до бюджету розвитку міста, пік якої припав на 2007 рік, та, на жаль, згодом криза почала вносити свої корективи. Цей фотоальбом може якщо не повністю закрити рот тим, що живуть від оббріхування голови нашого міста, то хоча б заставить їх хоча б трішки фільтрувати базар.

Володимир Ключак

(Переглядів 24 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви