Економія, екологія, розумна ціна

17.06.2013 | Filed under: Публікації

Світ не стоїть на місці і те, що давно було предметом розкоші, зараз стало буденною необхідністю. Гаряче водопостачання не тільки можна отримувати централізовано (відколи у Трускавці мером став Руслан Козир, централізовано гарячої води, здається, не було жодного разу), а й автономно, виключно у власній квартирі. Нові технології дають споживачеві можливість заощадити кошти, подбати про довкілля і мати комфорт за прийнятну ціну.

Сучасний ринок надає немало пропозицій, але як вибрати оптимальну? Щоб більше довідатися про альтернативні способи теплопостачання, 13 червня у Народному домі Трускавця пройшли навчання за участю представників фірм «Paradigma» та «Chaffoteaux». Тренінг, в якому взяли участь окремі голови трускавецьких ОСББ, представники КП «Трускавецьтепло» та фірм, що займаються встановленням автономного опалення, дав змогу більше довідатися про альтернативні способи теплопостачання, про принципи роботи котлів, про проблеми, які виникають в їхній роботі. Менеджер Сергій Білявець розповів про сонячні системи та принцип їхньої роботи, вказав на відмінності між різними типами систем та зупинився на перевагах «обігріву за нульовим тарифом». Дійсно, дармова сонячна енергія могла б використовуватися більш ефективно. Щоправда, ця доповідь не була надто популярною з огляду на те, що більшість присутніх цікавилися системами для помешкань в багатоквартирних будинках, а не будинках котеджного типу. І вони дочекалися цієї інформації – і про конденсаційні котли з інтегрованим баком сонячної енергії, і про автоматичну погодозалежну роботу котлів, про перемикаючі клапани, датчики, пальники і теплообмінники. Скажемо чесно – не ризикуємо переповідати всі нюанси технічних характеристик, бо в цьому потрібно розбиратися. Але для того і є спеціалісти, які можуть порадити власнику помешкання, як зробити правильний вибір. Ті ж, кого дана інформація зацікавила, можуть довідатися більше на сайті групи компаній «Сахара» (одного з організаторів навчань) www.sahara.com.uaабо ж безпосередньо у представника цієї фірми в нашому регіоні (тел. 050 31 50 519, Володимир).

Володимир Ключак

(Переглядів 92 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви