Електронний документообіг суттєво покращує комунікацію органів влади та органів самоврядування

26.09.2018 | Filed under: Новини

Для покращення ефективності роботи у співпраці між державними органами влади та органами місцевого самоврядування ОТГ Львівщини можуть користуватися системою документообігу «Megapolis.DocNet». Про це повідомив начальник відділу електронного врядування адміністрації управління апарату ЛОДА Андрій Дуда під час тренінгу «Електронні сервіси адміністративних послуг»

Ще з початку 2018 року введена в експлуатацію система, яка була придбана Львівською обласною радою з безлімітною ліцензією та правом користування для Львівської облдержадміністрації, районних державних адміністрацій та міст обласного значення. Надіславши листа до голови ЛОДА і отримавши підключення, працівники громад можуть користуватися цією системою абсолютно безкоштовно.

Станом на сьогодні у ній працює 2823 зареєстрованих користувачів. Створено основні журнали реєстрації. У тестовому режимі зареєстровано 543 вхідних, 482 внутрішніх та 74 вихідних документів.

Технічними перевагами у користуванні є наявність безлімітної ліцензії особистого кабінету працівника, захищеного логіном і паролем; безпаперовий документообіг з можливістю відслідковування повного маршруту візування та виконання документу працівниками за підвідомчістю; віддалений доступ до документів; можливість користування з будь-якого ґаджету, що має підключення до мережі Інтернет.

Додатковою зручністю є сповіщення на електронну пошту; делегування повноважень на момент відпустки або відряджень і конструктор звітів. Також тут передбачена можливість виконувати низку дій з документом без онлайн зв’язку з сервером, виконувати завдання простою відповіддю на листи без необхідності входу в систему.

Захід відбувся у приміщенні Львівського ЦРМС, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України.

(Переглядів 11 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви