Інформація про стан законності у місті Трускавці в І-му півріччі 2013 року

25.07.2013 | Filed under: Публікації

Прокуратурою міста Трускавця упродовж І півріччя 2013 року вживались організаційні та практичні заходи щодо підвищення ефективності прокурорсько-слідчої діяльності, реального усунення порушень законів, поновлення прав громадян та інтересів держави, притягнення винних осіб до встановленої законом відповідальності, забезпечення відшкодування завданої шкоди.

Першочергово зусилля зосереджувались на питаннях практичного впровадження положень нового Кримінально-процесуального кодексу України, змін до Закону України «Про прокуратуру» та іншого законодавства, що визначає основні засади діяльності органів прокуратури.

Що ж до стану законності, то слід зазначити, що упродовж першого півріччя поточного року в місті зареєстровано 448 кримінальних правопорушень, з яких закінчено розслідуванням 330. Дещо зменшилась (у порівнянні з аналогічним періодом 2012 року) кількість крадіжок (з 95 до 85), у тому числі з приватних помешкань (з 13 до 9).

Поряд з цим, з початку року у місті-курорті спостерігається помітний ріст тяжких та особливо тяжких кримінальних правопорушень (з 29 до 74), невтішним є стан їх розкриття Трускавецьким МВ ГУ МВСУ у Львівській області.

Дещо зросла у 2013 році кількість злочинів, пов’язаних із спричиненням тяжких тілесних ушкоджень, грабежів, розбоїв, шахрайства, а також із незаконним обігом наркотиків.

Більш втішною є динаміка до зменшення, у порівнянні з минулим роком, кількості кримінальних правопорушень, вчинених на вулицях міста (з 29 до 9), у громадських місцях (з 69 до 25), з хуліганських мотивів (з 3 до 1).

Свідченням недостатньої роботи ГКМСД міськвідділу міліції, служби у справах дітей Трускавецької міської ради, освітніх закладів міста щодо профілактики злочинності у дитячому середовищі, є 5 цьогорічних спалахів скоєння неповнолітніми кримінальних правопорушень. На вказану бездіяльність прокуратура міста принципово реагувала та реагуватиме документами прокурорського реагування, з одночасним ініціюванням питання відповідальності винних посадових осіб.

Прокурорами прокуратури міста забезпечено процесуальне керівництво у 440 кримінальних провадженнях, досудове розслідування по яких проводилось слідчими СВ Трускавецького МВ ГУ МВСУ у Львівській області, в ході чого з початку року скасовано 16 незаконних постанов про закриття кримінальних проваджень, у 69 провадженнях надано письмові вказівки в порядку ст. 36 КПК України.

У цьому році прокуратурою міста Трускавця проведено 2 координаційні наради керівників правоохоронних органів міста, на яких обговорено стан протидії злочинності та корупції, а також розроблено ряд дієвих спільних заходів, спрямованих на його покращення.

Тривожними залишаються стан додержання законів у місті в частині своєчасності та повноти виплати заробітної плати, захисту прав дітей, в бюджетній, земельній сферах та ін. Вказане є сигналом, зокрема, для активізації правозахисної діяльності прокуратури міста на згаданих напрямах, спрямованої на поновлення порушених прав громадян та інтересів держави, а також забезпечення невідворотності покарання винних у цьому посадовців.

Лонгін Мігоцький, прокурор міста Трускавця

(Переглядів 133 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Трускавецькі футболісти – володарі перехідного Кубку! (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо юних футболістів (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)Здаються в оренду приміщення у Трускавці (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви