Ганьба в межах другої санітарної зони курорту Трускавець.

07.04.2010 | Filed under: Некатегоризовано

Звернення до керівників Міської ради Трускавця інших установ Трускавця та до Дрогобицької районної адміністрації
районній адміністрації, міській адміністрації, пану Грицаку, пану Алієву, пану Гуку, пану Козиру

Шановні керівники Дрогобицького району та міста Трускавець.

Цим листом хочу звернути Вашу увагу на критичну ситуацію навколо ЗАКРИТОГО!!! сміттєзвалища поблизу нового цвинтара у с. Станиля. Громада навколишніх осель, вкрай обурена, та готова до рішучих протидій стосовно подальшого вивезення сміття. Сьогодня Чистий четверг. Ми отримували від посадових осіб обіцянку до Великодня прибрати наслідки сильних вітрів, після яких навколішні маєтки перетворилися на мусорки. Якщо міська влада не має 500 гривень, щоб купити мішки, перчатки та відрядити 4-5 осіб, які за 1 день можуть зібрати роздуте сміття з вулиць та околиць, прошу вас повідомити.

Впевнений, що ми зберемо необхідну суму на прибирання території навколо сміттєзвалища. Прошу вас також повідомити про найближче майбутнє земельної ділянки, на якій знаходиться закрите сміттєзвалище.

Ми ініціюємо розгляд данного питання на найвищому рівні, оскільки розташування такого “позору” в межах другої санітарної зони курорту Трускавець – НЕМОЖЛИВЕ! Ганьба перед людьми жителями Трускавця, які відвідуючи нове міське кладовище, минають купу сміття на свому шляху. З якими думками вони вертаються у місто?

Прошу повідомити відповідні служби, що у разі намагання вивозити сміття на закритий смітник, неминуче силове протистояння жителів с. Станиля. Необхідне зведення паркану навколо вказанної ділянки.

Просимо вас повідомити про можливість ініціювання будь-яких дій, щодо поліпшення екологічної ситуації та зняття напруги населення.

Дякую за увагу.

контактна адреса:

stanelya@ukr.net

(Переглядів 25 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви