Ганьба в межах другої санітарної зони курорту Трускавець.

07.04.2010 | Filed under: Некатегоризовано

Звернення до керівників Міської ради Трускавця інших установ Трускавця та до Дрогобицької районної адміністрації
районній адміністрації, міській адміністрації, пану Грицаку, пану Алієву, пану Гуку, пану Козиру

Шановні керівники Дрогобицького району та міста Трускавець.

Цим листом хочу звернути Вашу увагу на критичну ситуацію навколо ЗАКРИТОГО!!! сміттєзвалища поблизу нового цвинтара у с. Станиля. Громада навколишніх осель, вкрай обурена, та готова до рішучих протидій стосовно подальшого вивезення сміття. Сьогодня Чистий четверг. Ми отримували від посадових осіб обіцянку до Великодня прибрати наслідки сильних вітрів, після яких навколішні маєтки перетворилися на мусорки. Якщо міська влада не має 500 гривень, щоб купити мішки, перчатки та відрядити 4-5 осіб, які за 1 день можуть зібрати роздуте сміття з вулиць та околиць, прошу вас повідомити.

Впевнений, що ми зберемо необхідну суму на прибирання території навколо сміттєзвалища. Прошу вас також повідомити про найближче майбутнє земельної ділянки, на якій знаходиться закрите сміттєзвалище.

Ми ініціюємо розгляд данного питання на найвищому рівні, оскільки розташування такого “позору” в межах другої санітарної зони курорту Трускавець – НЕМОЖЛИВЕ! Ганьба перед людьми жителями Трускавця, які відвідуючи нове міське кладовище, минають купу сміття на свому шляху. З якими думками вони вертаються у місто?

Прошу повідомити відповідні служби, що у разі намагання вивозити сміття на закритий смітник, неминуче силове протистояння жителів с. Станиля. Необхідне зведення паркану навколо вказанної ділянки.

Просимо вас повідомити про можливість ініціювання будь-яких дій, щодо поліпшення екологічної ситуації та зняття напруги населення.

Дякую за увагу.

контактна адреса:

stanelya@ukr.net

(Переглядів 25 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви