Запорізькі комуністи зазіхнули на чужий коровай у Львові

27.01.2011 | Filed under: Некатегоризовано

26 січня 2011 року депутат-комуніст Запорізької міської ради вніс до порядку денного “Звернення до Верховної Ради, Кабінету Міністрів щодо зменшення у 2011 році дотацій з державного бюджету Львівській області на з 3млн. 500тис. грн. на 1млн. 600тис. грн. “.

Чому ж бюджети Львівської області та міста Львова так несподівано, вперше за всі роки незалежності України, зацікавили запорізьких комуністів. Їх “благородний гнів” викликало виділення коштів в бюджеті Львівської області на завершення будівництва пам’ятника Степанові Бандері у Львові та адресну матеріальну допомогу ветеранам УПА.

При чому запорізькі комуністи свідомо замовчують той факт, що кошти на пам’ятник Степанові Бандері взято із управлінських видатків облради та державної адміністрації. Зокрема, депутати свободівці запропонували зменшити на 200 тисяч гривень видатки, призначені на управління комунального майна Львівської обласної ради, а також на 200 тисяч зменшити витрати на підвищення кваліфікації державних службовців. Свободівці також запропонували на 200 тисяч зменшити видатки на утримання апарату Львівської обласної ради. Ці пропозиції були враховані в бюджеті Львівської на 2011 рік.

Також, запорізькі комуністи замовчують той факт, що протягом року з бюджету Запоріжжя виділені більше 100тис.грн. на створення пам’ятника маршалу Чуйкову, також немалі гроші на відкриття пам’ятних дошок чиновникам радянського періоду і таке інше.

Вочевидь, питання не в грошах, а в ненависті колишніх окупантів до борців за волю України. Тому комуністів дратують невеликі доплати воїнам дійсно народної Української Повстанської Армії, але абсолютно не цікавить рекордна сума в 1млрд.344млн. гривень, виділена Державному Управлінню Справами в 2011 році (на 397 млн. гривень більше ніж в 2010 р.). Тобто, “зайві” 400 млн. гривень, виділені на обслуговування Президента, кабміну та депутатів, могли вирішити багато соціальних проблем “маленьких українців”. Але це заборонена тема для комуністів.

Рішення не було прийнято, “за” голосували тільки 8 депутатів. Депутати-регіонали проявили обережність і не підтримали настільки провокаційне звернення, не бажаючи в чергове йти проти суспільних настроїв. А широка підтримка акцій Запорізької організації ВО “Свобода” мешканцями Запоріжжя показує відновлення української свідомості на сході України.

(Переглядів 16 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви