ГАЗОВО-Сланцева АРИФМЕТИКА, чому нам це потрібно?!!!

01.02.2013 | Filed under: Некатегоризовано

Багато з нас бідкаються, що немає грошей, немає роботи і таке інше. А виявляється, ми насправді є дуже багатими. Чому спитаєте ви і де наші гроші? Ось коротке пояснення чому і де..

Люблю рахувати. Прем’єр мені повідомив, що в Україні 7 трильйонів м3 сланцевих газів. Мушу вірити на слово, бо плачу йому за таку інформацію гроші. Стаття 13 Конституції стверджує, що цей газ – народна власність. Я єсть народ! Тому ділю цей газ порівну на 45 мільйонів українців включно з малими дітьми. Отже, я – щасливий власник 155 тисяч 555 кубометрів газу.Ринкова ціна якого (для України) становить530 американських доларів (не виходить у мене героїчний Севастополь конвертувати у 100 доларів) за тисячу кубів. Тобто в моєму управлінні, як громадянина, знаходиться збережений і переданий з діда-прадіда ресурс ціною у 82 тисячі 444 долари

ще й 44 центи (155555 х 530). (Це ще не рахую до 20-25% супутніх вуглеводнів, як, наприклад, нафти, які видобуваються одночасно з тих же свердловин.)
Не знаю, як кого, а мене такий порядок цифр надихає. Множу на дружину та дітей. Вже понад 400 тисяч. Згадую батьків, братів-сестер та їхню малечу. Лише рідних набралося на півтора мільйони доларів!!! А ще двоюрідні, троюрідні, друзі…
І ви хочете, щоб мене це не хвилювало? А вас? Ви вже порахували ціну свого шматка України?
Від солодких мрій поринаю у ділові справи. Тобто – управління активами.
Що маємо? Держава каже, що подбала про «достойних людей», готових видобути мій газ з величезною для мене користю. А це як? – питаю. Не скажемо – відповідають, хай це стане для тебе приємним сюрпризом.
Випадково дізнаюся про «сюрприз» (з юності довіряю лише першоджерелам http://ivanvarchenko.com ). Виявляється, держава домовилася, що я матиму (не на власному, рентному рахунку, звичайно, а в общаку) «цілих» 31%. І то не з загальної суми газу, а лише з прибутків, що, очевидно, суттєво зменшить й цю цифру. Решту 69% будуть навпіл ділити «достойні люди»: з одного боку – гості нашої країни, які за невеликі гроші матимуть велике щастя, з іншого – «друзі» держави – десяток обраних із 45 мільйонів.

Інформацію взято з сайту:  grabovsky.com.ua

Проекти газових(сланцевих) угод (які шапкокради приховувють від народу):

 ugoda-SHELL_1    ugoda-SHELL_2

Окрема дяка : http://ivanvarchenko.com   звідки взято матеріали для передруку

(Переглядів 82 , 1 переглядів сьогодні)

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви