Хіба можна до такого опускатися?

18.10.2012 | Filed under: Публікації

До чого тільки не додумаються політики, щоб привернути до себе увагу чи очорнити опонентів! Ця виборча кампанія запам’ятається своїм брудом та курйозними випадками. І ніхто не знає, звідки у всіх цих «витівок» ноги ростуть. Так, регіоном поширюються фальшиві газети, фальшиві звернення, фальшиві листівки, а тепер появилися ще й фальшивки-фото. На одному з таких фото кандидат від ОО «Батьківщина» Роман Ілик, якого підтримує сама Юлія Тимошенко, тримає в руках биту та пропонує полікувати зуби.

Нагадаємо, що нещодавно поширювалася газета нібито від «Батьківщини», а невідомі випустили провокаційну листівку нібито від кандидата Віктора Конца. «Чорні» піартехнології застосовуються переважно проти реальних гравців на цих виборах – кандидатів Ілика, Куруса, Конца, Задорожного, Лагодича, Янковського, Гука. Пошкоджуються біл-борди кандидатів, викрадається чи використовується не за призначенням партійна символіка (наприклад, для накриття труни Миколи Гука прапором Партії регіонів, або демонтаж прапора цієї ж політичної сили з приватного помешкання на вулиці Стуса у Трускавці), поширюються різноманітні чутки, часто беззмістовні та безглузді.

До дня виборів залишилося трохи більше тижня. «Трускавецький вісник» висловлює щирий жаль в зв’язку з тим, що наш заклик до чесних виборів так і залишився голосом волаючого в пустелі. В зв’язку з останньою провокацією проти Романа Ілика висловлюємо нашу підтримку цьому кандидату, незважаючи на те, що він переслідує наше Інтернет-видання, подав у суд та ще так зухвало поводиться, що навіть не з’являється в цей суд. Але ми йому вибачаємо таку поведінку і хочемо висловити сподівання, що правоохоронні органи все-таки розберуться як з кримінальним минулим Дрогобича 1990-х років, так і з тими зловмисниками, які принижують честь та гідність кандидатів, підробляючи їхні звернення та ображаючи їхню гідність виданням таких ось фото.

Володимир Ключак

(Переглядів 272 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви