Якщо «Свобода» не пройде до парламенту – можуть пропасти усі віддані опозиції голоси

18.10.2012 | Filed under: Публікації

Громадські діячі та політики закликають українців мобілізуватися і підтримати на виборах ВО «Свобода»

 Сьогодні, коли режим Януковича  докладає всіх мислимих і немислимих  зусиль, аби не допустити «Свободу» до парламенту,  громадські діячі та політики, які навіть не належать до ВО «Свобода»,  але які розуміють масштаби загрози для України, звертаються до українців із закликом  підтримати на виборах Всеукраїнське об’єднання «Свобода».  У деяких із цих закликів наголошено,  що коли список «Свободи» не пройде до парламенту – пропадуть усі віддані опозиції голоси, а режим Януковича на довгі роки укріпиться в Україні. 

 Мирослав Симчич  легендарний  сотенний УПА, політв’язень, який більше 32 років провів у тюрмах і концтаборах. Його «Березівська» сотня у січні 1945 року під Космачем знищила каральний батальйон енкаведистів на чолі з генералом-майором Сергієм Дергачовим.  «У нас сьогодні, кажуть, близько 200 партій. Але серед таких, які думали б про державу, я бачу тільки одну, ще не дуже сильну, однак таку, яка має ідею побудови української держави, – це  партія «Свобода» Тягнибока. За цю партію я голосую, на них я надіюся. …Пригадую, торік 9 травня найшло багато наволочі і не було кому дати їм відпір. Одна  лише «Свобода» піднялася, а з нею мешканці міста…  За це я їх поважаю та підтримую. І підтримуватиму доти, доки буду живий, бо ці люди думають про державу.  Людей, що дбають про свою країну і борються за неї, завжди було мало. Але якщо ми їх будемо підтримувати, вони зростуть і зроблять нашу державу такою, за яку боролися століттями – від Київської Русі  до визвольної боротьби УПА і по сьогодні. За  цю ідею  віддали своє життя мільйони найкращих дочок і синів. Я переконаний, що  «Свобода»  прийде до влади і в нас буде українська Україна».

 

Поет, перекладач, літературний критик, громадсько-політичний діяч, Герой України Дмитро Павличко: «Я звертаюся до людей, які мене чують – голосуйте за «Свободу»! Я хотів би, щоби «Свобода» була в парламенті…» («Особливий погляд»).

 Народний депутат України 6-го скликання, член ВО «Батьківщина» Юрій Гнаткевич у своїй заяві наголошує: «…кожен український виборець, який не підтримує нинішню владу, мав би вже зараз подумати, як йому правильно підтримати опозицію. Якщо «Батьківщина» чи «УДАР» отримають на кілька мандатів менше, великою бідою для України це не стане, але якщо «Свободу» «притримають» – це стане трагедією для всієї опозиції, а отже, для всієї української національної перспективи».

 

Народний депутат України, «польовий командир» помаранчевого Майдану Володимир Філенко: «Україна опинилася на останній межі, і дуже важливо, щоб у парламенті було хоча би півсотні ідейно вмотивованих людей, які точно стануть горою за Україну. Ці хлопці й дівчата, я впевнений, будуть захищати Україну. … Проголосуйте за «Свободу» у Харкові, Полтаві, Одесі, Львові – на всіх теренах, щоби підтримати націоналістичне об’єднання. Я звертаюсь до всіх своїх прихильників і симпатиків, які мене знають і мені довіряють; я персонально звертаюся до своїх земляків на Харківщині – в цій ситуації дуже важливо, щоби «Свобода» зайшла в парламент. Якщо вона не пройде – буде дуже тяжко…».

 

Міністр економіки опозиційного уряду, один із найфаховіших економістів України народний депутат Олександр Бондар: «Якщо «Свобода» не проходить до Верховної Ради за списком – про жодну опозиційну більшість говорити не можна, не буде навіть 150 голосів, аби заблокувати зміни до Конституції».

 

Поет, перекладач, літературний критик, громадсько-політичний діяч, Герой України Дмитро Павличко: «У нас сьогодні не опоненти, а вороги, які хочуть потоптати українську державність. Бо той, хто забирає від нас церкву, мову, то значить – забирає землю. Бо мова – це земля, це територія, це душа, це минуле і це майбутнє наше. Тому я буду чекати голосу «Свободи», я буду вітати «Свободу» в нашому парламенті. Я хочу, щоб вона там була. І я звертаюся до людей, які мене чують,  – голосуйте за «Свободу!»» («Особливий погляд»).

Тележурналіст, екс-ведучий програми «Гроші»  Олег Дейнека у передачі на телеканалі «ТВі»  говорить  так:  «Не підтримую жодного політичного табору. Але можу вам сказати, що насправді «Свободи» бояться. Влада боїться «Свободи» – це факт. Я думав, що «Свобода» є таким більш провладним проектом, так мені здавалося. Але те, що йде знизу, принаймні у Хмельницькому, Тернополі, у Львові – це насправді дуже серйозна сила, і її бояться. Це факт».

 

Почесний президент Національного університету «Києво-Могилянська академія» В’ячеслав Брюховецький в інтерв’ю «Голосу Америки» зазначає, що голосуватиме за «Свободу», попри те, що ідеологію цієї політичної сили не розділяє. «Це буде структурована партія, яка не буде перебігати із одної партії в іншу.  Така партія повинна бути для противаги Партії регіонів».

Член ВО «Батьківщина» народний депутат Анатолій Гриценко: «Тягнибок точно не проголосує за обрання Януковича в парламенті, за ринок земель і не піде на те, щоби президента залишити недоторканним. Також «Батьківщина» і «Свобода» чітко заявили – ми проголосуємо за імпічмент президента, а от Кличко промовчав…» («Газета по-українськи»)

27 вересня  письменники-перекладачі, лауреати літературної премії імені М. Рильського Сергій Борщевський, Олег Жупанський, Олекса Логвиненко, Віктор Шовкун та Юрій Попсуєнко звертаються  до українських читачів із закликом підтримати «Свободу».  «Ми віримо, що депутати-свободівці не зганьблять себе політичним «тушкуванням» і не переводитимуть національні багатства в офшори.  …Ми не нав’язуємо нікому свого вибору, але звертаємося до своїх читачів: якщо ви вірите нам як письменникам, замисліться, будь ласка, що спонукало нас цей вибір зробити».

 

Нагадаємо також, що незалежні експерти – організація «Євро-патруль» – визнали програму ВО «Свобода»  найкращою серед усіх виборчих програм. Фахівці називають її найбільш ґрунтовною порівняно з іншими, з ясною структурою, чіткою ідеологією та стратегією дій.

(Переглядів 258 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви