Віктор Конц лідирує на Дрогобиччині

11.10.2012 | Filed under: Новини

10 жовтня 2012 року у приміщенні Львівського прес-клубу відбулась прес-конференція президента українського фонду «Громадська думка» Володимира Подгорнова на тему: «Громадська думка в округах». Було презентовано результати дослідження на чотирьох округах Львівщини, серед яких 121 виборчий округ.

Терміни проведення польового етапу дослідження: 2 – 9 жовтня 2012 року.

Серед кандидатів у депутати по мажоритарному округу № 121 найбільшою підтримкою сьогодні володіє Роман Ілик (19,8%). Найближчий його суперник – Віктор Конц (13,4%), далі йдуть Віктор Возняк (11,5%), Ігор Курус (9,7%), Михайло Задорожній (9,1%).

За словами Володимира Подгорнова, потрібно зазначити, що основним конкурентом Романа Ілика є Віктор Конц, темпи зростання рейтингу якого є дуже високі за рахунок ведення активної виборчої кампанії. Відрив між Іликом і Концом не є великим і він може бути подоланий до завершення виборчої кампанії. Відтак боротьба за депутатський мандат швидше всього розгорнеться між Віктором Концом та Романом Іликом.

Якби вибори до Верховної Ради України відбулись наступної неділі, то найбільше голосів на виборчому округу № 121 набрало б ВО «Батьківщина» – 35,5%, політична партія – «УДАР» – 20,0%, ВО «Свобода» – 18,1%.

Дані українського фонду «Громадська думка» Володимира Подгорнова

(Переглядів 633 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви