Опоненти застосували брудні технології проти одного з лідерів виборчих перегонів на Дрогобиччині

15.10.2012 | Filed under: Новини

Проти кандидата в народні депутати України від 121 округу Віктора Конца було застосовано брудні передвиборчі технології. Опонентами в ніч з 12 на 13 жовтня в містах Борислав, Дрогобичі та смт. Східниця розповсюджувалися агітки з символікою передвиборчого бюлетеня Віктора Конца та його фото. У цій агітці кандидат в народні депутати нібито звертається до дрогобичан. Слід зазначити, що провокації щодо кандидата в народні депутати відбулися після оприлюднення 10 жовтня українським фондом «Громадська думка» Володимира Подгорнова соціологічного дослідження по 121 округу згідно з яким Віктор Конц є другим серед кандидатів у депутати (13,4%) відстаючи від лідера всього лише на 6,5%.

Кандидат у народні депутати України від Дрогобицького округу Віктор Конц розповів, що було затримано хлопця, який розповсюджував агітки та розповів, хто є замовником. Доказом цього є записане відео із зізнанням. “Маю підстави звернутися із заявою до суду. Про те цього робити не буду по одній простій причині: свій вільний час хочу присвятити виборцям і не зраджу своєму принципу працювати на позитиві.

Жодних спростувань не буде бо це лише підвищуватиме рейтинги неправдивої інформації та моїх опонентів. Це один з азів піартехнології – запустити неправдиву інформацію, щоб кандидат, заперечуючи, ще раз її повторив і таким чином підвищив рейтинг брехні. Я чітко усвідомлюю, що це справа рук тих, хто не бажає та неспроможний вступити у чесну політичну дискусію, тому застосовують такі гротескні та абсурдні в умовах сучасного інформаційного суспільства методи провокацій. Моя передвиборча компанія побудована на чесній боротьбі. Мій рейтинг це конкретні справи на Дрогобиччині. І незалежно від результатів виборів пророблена мною робота залишитися служити моїм краянам як доказ цивілізованої передвиборчої компанії. Гадаю, сучасний виборець достатньо грамотний та свідомий щоб зрозуміти що брудні політичні технології не мають шансів на успіх”.

Прес-служба Віктора Конца

(Переглядів 708 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви