Опоненти застосували брудні технології проти одного з лідерів виборчих перегонів на Дрогобиччині

15.10.2012 | Filed under: Новини

Проти кандидата в народні депутати України від 121 округу Віктора Конца було застосовано брудні передвиборчі технології. Опонентами в ніч з 12 на 13 жовтня в містах Борислав, Дрогобичі та смт. Східниця розповсюджувалися агітки з символікою передвиборчого бюлетеня Віктора Конца та його фото. У цій агітці кандидат в народні депутати нібито звертається до дрогобичан. Слід зазначити, що провокації щодо кандидата в народні депутати відбулися після оприлюднення 10 жовтня українським фондом «Громадська думка» Володимира Подгорнова соціологічного дослідження по 121 округу згідно з яким Віктор Конц є другим серед кандидатів у депутати (13,4%) відстаючи від лідера всього лише на 6,5%.

Кандидат у народні депутати України від Дрогобицького округу Віктор Конц розповів, що було затримано хлопця, який розповсюджував агітки та розповів, хто є замовником. Доказом цього є записане відео із зізнанням. “Маю підстави звернутися із заявою до суду. Про те цього робити не буду по одній простій причині: свій вільний час хочу присвятити виборцям і не зраджу своєму принципу працювати на позитиві.

Жодних спростувань не буде бо це лише підвищуватиме рейтинги неправдивої інформації та моїх опонентів. Це один з азів піартехнології – запустити неправдиву інформацію, щоб кандидат, заперечуючи, ще раз її повторив і таким чином підвищив рейтинг брехні. Я чітко усвідомлюю, що це справа рук тих, хто не бажає та неспроможний вступити у чесну політичну дискусію, тому застосовують такі гротескні та абсурдні в умовах сучасного інформаційного суспільства методи провокацій. Моя передвиборча компанія побудована на чесній боротьбі. Мій рейтинг це конкретні справи на Дрогобиччині. І незалежно від результатів виборів пророблена мною робота залишитися служити моїм краянам як доказ цивілізованої передвиборчої компанії. Гадаю, сучасний виборець достатньо грамотний та свідомий щоб зрозуміти що брудні політичні технології не мають шансів на успіх”.

Прес-служба Віктора Конца

(Переглядів 708 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Трускавецькі футболісти – володарі перехідного Кубку! (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо юних футболістів (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)Здаються в оренду приміщення у Трускавці (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви