Трускавецька влада використовує адмінресурс?

13.09.2012 | Filed under: Новини

За нашою власною інформацією, вчора, 12 вересня, у трускавецьких школах пройшли зустрічі кандидата в депутати по Дрогобицькому округу № 121 від ОО «Батьківщина» Романа Ілика із вчителями та іншими працівниками. Наше джерело повідомляє, що під час зустрічі в НВК «СШ № 2-гімназія», яка тривала після 16.00, пан Ілик «наїхав» на деяких своїх опонентів – кандидатів-самовисуванців. Двоє молодих людей, які не належали до колективу школи та позашкільного закладу «Спортовець», задали запитання стосовно спроб команди пана Ілика завадити іншим кандидатам донести до людей важливу інформацію.

Цілком очевидно, що міська влада використовує адмінресурс для підтримки «єдиного кандидата», адже ця зустріч не могла відбутися без відома мерії. Швидше за все, це була пряма вказівка з міської ради організувати та провести цю зустріч. І це вже не вперше влада Трускавця порушує виборче законодавство. Так, під час відзначення Дня державного прапора на доручення посадових осіб ведуча оголошувала «З нами святкує кандидат від об’єднаної опозиції Роман Ілик». Натомість під час свята Першого Дзвоника в СШ № 1 заступнику губернатора Львівщини Михайлу Янковському свідомо було відмовлено у вітальному слові – знову ж таки, за прямою вказівкою з мерії. Ось і маємо «справедливий виборчий процес» та «рівні умови для всіх».

Цікаво тільки, чи не дадуть ці зустрічі у школах для кандидата від ОО «Б» протилежний від очікуваного ефект? Адже люди дуже болісно реагують на тиск та використання адмінресурсу, навіть якщо цей адмінресурс і працює на «опозицію».

(Переглядів 88 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви