На трускавецьких дільницях з вини місцевої влади очікується стовпотворіння

13.09.2012 | Filed under: Новини

Львівська облдержадміністрація пропонувала створити виборчі дільниці для відпочивальників, яких очікується на вибори 12 тисяч – приблизно стільки ж, скільки трускавчан бере участь у виборах. Проте місцева влада не погодилася із пропозиціями ЛОДА щодо утворення на території міста спеціальних виборчих дільниць для відпочивальників. Тоді одна з політичних сил, яка бере участь у виборчому процесі, Партія регіонів, звернулася до суду, але позов було відхилено. Ситуацію коментує заступник глави ЛОДА, кандидат в депутати по 121 округу від Партії регіонів Михайло Янковський. Подаємо не пряму мову, а контекст коментаря кандидата.

«Це не партія програла суд, а 12 тисяч виборців, які могли б мати нормальні умови голосування. У Трускавці раніше було 10 виборчих дільниць, зараз їх є 7 чи 8, тобто, всі великі та середні, малих немає. Уявіть собі, яке навантаження буде тепер на ці всі дільниці, коли окрім мешканців міста прийде голосувати приблизно стільки ж відпочивальників. По-перше, черги, а по-друге, я не заздрю членам дільничних комісій. Трускавецька влада аж ніяк не полегшила їхню роботу».

Нагадаємо, що трускавецький міськвиконком відмовив у створенні додаткових дільниць, побоюючись, що це вплине на результат виборів, особливо стосовно мажоритарного кандидата, хоча і по партійних списках влада міста зацікавлена в перемозі «Батьківщини», котру всіляко підтримує, не зупиняючись навіть перед використанням адмінресурсу. Спеціальні виборчі дільниці створені в Моршині, Східниці і навіть у Модричах, тобто, всюди, де є відпочивальники. Там звичайним дільничним комісіям працювати буде легше. У Трускавці, напевно, буде справжнє стовпотворіння, адже на восьми дільницях прийдеться видати бюлетені більше двадцяти тисячам виборців.

(Переглядів 157 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви