На трускавецьких дільницях з вини місцевої влади очікується стовпотворіння

13.09.2012 | Filed under: Новини

Львівська облдержадміністрація пропонувала створити виборчі дільниці для відпочивальників, яких очікується на вибори 12 тисяч – приблизно стільки ж, скільки трускавчан бере участь у виборах. Проте місцева влада не погодилася із пропозиціями ЛОДА щодо утворення на території міста спеціальних виборчих дільниць для відпочивальників. Тоді одна з політичних сил, яка бере участь у виборчому процесі, Партія регіонів, звернулася до суду, але позов було відхилено. Ситуацію коментує заступник глави ЛОДА, кандидат в депутати по 121 округу від Партії регіонів Михайло Янковський. Подаємо не пряму мову, а контекст коментаря кандидата.

«Це не партія програла суд, а 12 тисяч виборців, які могли б мати нормальні умови голосування. У Трускавці раніше було 10 виборчих дільниць, зараз їх є 7 чи 8, тобто, всі великі та середні, малих немає. Уявіть собі, яке навантаження буде тепер на ці всі дільниці, коли окрім мешканців міста прийде голосувати приблизно стільки ж відпочивальників. По-перше, черги, а по-друге, я не заздрю членам дільничних комісій. Трускавецька влада аж ніяк не полегшила їхню роботу».

Нагадаємо, що трускавецький міськвиконком відмовив у створенні додаткових дільниць, побоюючись, що це вплине на результат виборів, особливо стосовно мажоритарного кандидата, хоча і по партійних списках влада міста зацікавлена в перемозі «Батьківщини», котру всіляко підтримує, не зупиняючись навіть перед використанням адмінресурсу. Спеціальні виборчі дільниці створені в Моршині, Східниці і навіть у Модричах, тобто, всюди, де є відпочивальники. Там звичайним дільничним комісіям працювати буде легше. У Трускавці, напевно, буде справжнє стовпотворіння, адже на восьми дільницях прийдеться видати бюлетені більше двадцяти тисячам виборців.

(Переглядів 157 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Трускавецькі футболісти – володарі перехідного Кубку! (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо юних футболістів (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)Здаються в оренду приміщення у Трускавці (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви