Державний телеканал вкрав перемогу Михайла Янковського

03.10.2012 | Filed under: Новини

У п’ятницю, 27 вересня, у прямому ефірі Львівського обласного телебачення «12 канал» в авторській програмі «Герць» стався кричущий випадок фальсифікації результатів голосування глядачами телеканалу щодо учасників політичного двобою кандидатів у народні депутати України по 121-му одномандатному виборчому окрузі (м. Дрогобич, м. Трускавець, м. Борислав, Дрогобицький район) Михайла Янковського та Михайла Задорожного. 

У ході інтерактивного голосування на офіційному сайті «12 каналу» мешканці Львівщини на питання на «Хто, на вашу думку, був переконливішим під час дебатів у програмі “Герць”?» віддали перевагу кандидатові від Партії регіонів Михайлу Янковському. За результатами цього голосування «регіонал» із значною перевагою переміг свого опонента-самовисуванця Михайла Задорожного.

Незважаючи на те, що про перебіг голосування у вигляді картинки з прізвищами та фотографіями кандидатів і відповідними результатами голосування за форматом передачі глядачі могли спостерігати безпосередньо з екранів телевізорів, ведучі програми Юрій Євтушик та Василь Мицько з невідомих причин оголосили про перемогу кандидата Михайла Задорожного.

Чи є цей випадок прикладом службової недбалості, чи спланованим фальшуванням вибору телеглядачів – питання, що є в компетенції керівництва «12 каналу», донині залишається відкритим.

У будь-якому випадку, спостерігаючи за тим, як посадові особи державного телеканалу маніпулюють громадською думкою вже на цьому етапі передвиборчої кампанії, мимоволі задаєшся питанням: а що буде далі, ближче до виборів, у день виборів, і найголовніше – у день оголошення результатів цих виборів…

Прес-служба Львівської обласної організації Партії регіонів

(Переглядів 149 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви