ЦВК відмовляє Курусу в реєстрації

06.08.2012 | Filed under: Новини

Сьогодні ЦВК мала зареєструвати Ігоря Куруса кандидатом у депутати Верховної Ради по 121 Дрогобицькому виборчому окрузі. Одначе в останній момент апарат ЦВК зняв заяву Ігоря Куруса з порядку денного засідання ЦВК. Мотивом було відсутність підтвердження надходження коштів кандидата на розрахунковий рахунок ЦВК. Як повідомив нам Ігор Курус, він з’ясував, що Ощадний банк, куди було проплачено кошти для реєстрації кандидатом у народні депутати 2 серпня 2012 року, несподівано затримав платіж. У четвер і п’ятницю працівниками Ощадбанку кошти не було відправлено на рахунок ЦВК. А сьогодні, як повідомили працівники банку, у них не працює Інтернет. Таким чином, кошти, які Курус перерахував відповідно до закону України про вибори ще 2 серпня,ще не потрапили на розрахунковий рахунок ЦВК. І хоча, як повідомив Ігор Курус, він надав усі передбачені законом документи для реєстрації кандидата в депутати, працівники ЦВК без надходження коштів на рахунки ЦВК відмовляються вносити заяву Куруса на розгляд ЦВК. Що це: банальна нерозторопність працівників Ощадбанку і ЦВК, чи намагання влади не допустити Куруса до виборів вже на етапі реєстрації?

(Переглядів 272 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви