По Дрогобицькому округу від Партії регіонів йтиме Михайло Янковський

18.07.2012 | Filed under: Новини

Як інформує прес-служба Львівської обласної організації партії регіонів, 7 липня у Львові відбулася ХVII конференція ЛОО ПР, присвячена обговоренню концептуальних та стратегічних питань щодо виборчої кампанії до Верховної Ради України 28 жовтня 2012 року. Під час конференції були визначені рекомендації обласної партійної організації до ХIV З’їзду Партії регіонів щодо висунення кандидатів у Народні депутати України у загальнодержавному багатомандатному та в одномандатних виборчих округах Львівської області.

Так, зокрема по одномандатному Дрогобицькому виборчому окрузі № 121 висунуто заступника голови ЛОДА Михайла Петровича Янковського, котрий свого часу керував трускавецькою міліцією.

Натомість по загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі висунуто голову Дрогобицької МО ПР, депутата Дрогобицької міськради Сергія Гориславського.

(Переглядів 167 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви