Голос волаючого в пустелі

13.07.2020 | Filed under: Публікації

26 травня ц.р. на «Трускавецькому віснику» появилася стаття трускавецького науковця, кандидата медичних наук, старшого наукового співробітника Ігоря Поповича під назвою «Життя багатьох важко хворих на COVID-19 можна врятувати»  (читати тут).

В ній вчений зазначав, що одним із симптомів COVID-19 є так звана “цитокінова буря”, прозапальний адренергічний механізм якої може бути нівельований активацією протизапального холінергічного механізму шляхом неінвазивної стимуляції ядер вагуса (VNS). Безпосередня VNS реалізується шляхом електростимуляції нервових закінчень шкіри через процедури transcutaneous auricular vagus nerve stimulation (taVNS) або сervical vagus nerve stimulation (nVNS). Апаратура і методики описані Ігорем Поповичем, який готовий був надати докази, що ефективна також фотостимуляція вушної раковини поляризованим світлом, а також електростимуляція нервових центрів патентованим авторським приладом “VEB-1”. Опосередкована VNS реалізується шляхом електростимуляції скальпа в локусі F3, на який проектується left dorsolateral prefrontal cortex, нейрони якої, своєю чергою, активують ядра вагуса [до слова, Ігор Попович непрямо доказав це в Neurophysiology. 2014; 46(2): 139-148].

На жаль, заклик науковця Ігоря Поповича від 26 травня виявився голосом волаючого в пустелі. І ось кілька днів тому була опублікована стаття іспанських медиків на цю ж тему, але вже у вигляді протоколу. Ознайомитися з нею можна за цим посиланням.

«Такі прилади в Україні є, їх можна швидко виготовити в достатній кількості і рятувати життя тяжко хворих. Агов, очільники медицини! Схаменіться! Бо смерті від “цитокінової бурі” за 2 місяці на вашій совісті. А їх можна було запобігти, людські життя можна було врятувати!», – закликає до медичної та наукової української спільноти Ігор Попович.

Цікаво, чи й цього разу голос науковця з Трускавця Ігоря Поповича залишиться голосом волаючого в пустелі, чи до розумних слів та пропозицій цього разу все ж дослухаються?

Вл. інф.

P.S. Ще одна соломинка для тяжко хворих на CoViD-19: https://drive.google.com/file/d/1CuY48GmC2l78nWTFxJ8Attlh2ma-zD_J/view?usp=sharing

Невже знову без відгуку? Слів більше нема, просто почитайте, очільники, скориставшись Google translate. Але потім не кажіть: якби ми знали…

З повагою, кандидат медичних наук, старший науковий співробітник І.Л. Попович

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви