Громадські слухання по квартплаті – 20 квітня

10.04.2012 | Filed under: Новини

Як інформує наш кореспондент з посиланням на джерело в ГМ «ОПОРА» м. Трускавця, на 20 квітня ц.р. заплановано проведення громадських слухань стосовно підвищення тарифів на обслуговування будинків та прибудинкових територій. Заплановано їх провести в Народному домі, початок о 17.00, хоча не виключено, що міська влада намагатиметься не допустити їх проведення. Оскільки до цього часу більшість трускавчан вже встигне оплатити квитанції, то виникає логічне запитання, чи варто оплачувати квартплату за новими тарифами, чи за старими. Наша позиція є однозначною – тільки за старими. Адже оплативши квартплату за новим тарифом мешканець тим самим погоджується на умови КП «Трускавецьжитло», навіть не підписавши угоду з цим підприємством. За нашими даними, депутати ТМР та члени виконкому шукають шляхи виходу із ситуації, що склалася(бурхливе обговорення відбувалося минулого четверга, 5 квітня), тому оплата трускавчанами за старим тарифом буде показником їхньої свідомої позиції. В той же час наше видання виступає категорично проти позиції, що не потрібно платити взагалі, адже така позиція є деструктивною і може призвести до паралічу діяльності комунального підприємства «Трускавецьжитло».

(Переглядів 119 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви