Руслан Крамар звинуватив довголітнього гендиректора КП «Наше місто»

03.03.2012 | Filed under: Новини

Під час прес-конференції 1 березня директор комунального підприємства «Трускавецьтепло» Руслан Крамар звинуватив Юрія Алієва, довголітнього генерального директора КП «Наше місто», в тому, що той довів господарство теплопостачальних організацій до того стану, в якому вони сьогодні перебувають. Пряма мова: «На повну реконструкцію котельню, що на вул. Сагайдачного, на її повну реконструкцію, ще за минулої влади було виділено порядка 5 млн. грн. і проведено її ремонт. Але вартість і якість виконаних робіт є неспівставними. Все зроблено безвідповідально. Не передбачено водоочистки і пом’якшення. Якщо у теплову мережу попадає вода не пом’якшена, то за два-три роки з водопровідного стояка нічого не залишається. Саме це ми зараз і спостерігаємо – гроші пішли на вітер. За це хтось мав би відповісти.  Бо керівник того колишнього підприємства, який свого часу за це відповідав і призвів до такої ситуації, зараз є депутатом і постійно критикує теперішній стан КП «Трускавецьтепло». Хоч саме цей депутат призвів до того, що котельня на вул. Коцюбинського абсолютна не придатна для експлуатації, зараз вона працює в аварійному режимі. Тільки дякуючи Богу і натхненній праці працівників підприємства, мешканці міста не відчули ці проблеми. На цій котельні стоїть 4 котла, а експлуатуються тільки два, а решта є просто непридатними. Якщо би щось сталося, то резерву немає. У цих котлів така конструкція, що є прямий контакт палива, вогню і води, при цьому утворюється кислота, яка роз’їдає метал. Їх доводиться постійно зварювати. Хто вкладав кошти у недосконалу конструкцію за минулої влади? Хтось також мав би за це відповісти». Також Руслан Крамар запевнив, що через котельню на Коцюбинського в нього були «недоспані ночі», так він переживає, щоб нічого не сталося.

Різку заяву Руслана Крамара стосовно депутата Юрія Алієва можна розцінювати як реакцію на звернення, яке Юрій Алієв разом з іншими депутатами ТМР підписав для подання у прокуратуру, Антимонопольний комітет та інспекцію у справах захисту прав споживачів. Стосувалося дане звернення незаконних дій КП «Трускавецьтепло» щодо нарахування платні за централізоване опалення (за стояки) тим, хто користується опаленням автономним.

(Переглядів 33 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви