Керівники комунальних підприємств про зарплату і роботу

03.03.2012 | Filed under: Новини

Як вже інформував «Трускавецький вісник», 1 березня відбулася прес-конференція керівників комунальних служб Трускавця. Одним із питань, яке поставили журналісти, стало питання заробітної платні адміністрації комунальних підприємств. У Трускавці останнім часом цю тему занадто експлуатують, а причиною цього стало встановлення премій та надбавок міському голові, що призвело до ланцюгової реакції і зацікавлення зарплатами керівників набуло дещо гіперболізованого вигляду.

Як зазначив директор КП «Трускавецьжитло» Олександр Ткаченко, «порядок формування заробітної плати чітко визначений законодавчо». В галузевій угоді прописані всі посади, зазначив пан Олександр і повідомив, що його зарплата становить 4 мінімальні оклади працівників установи плюс 50% доплати. Конкретну суму він не назвав. Натомість Руслан Крамар, керівник КП «Трускавецьтепло» поінформував, що його оклад – 5300 гривень. Директор КП «Парк курортний» Іван Вачко сказав, що його зарплата – три з половиною тисячі гривень.

За даними сайту ТМР, міський голова Руслан Козир отримуватиме зарплату в розмірі 6458 грн. (оклад 2862 грн. плюс нарахування: за ранг – 110 грн., вислуга – 297 грн., надбавка за складність – 1634 грн., за доступ до державної таємниці – 429 грн. Усього фонд зарплати – 5333 грн. Плюс премія (50%) – 1431 грн. Усього разом – 6764 грн.). Разова заробітна плата міського голови за грудень 2011 року становила 12000 грн. (нараховано), отримано на руки – 8000 грн. Рішенням сесії міської ради міському голові призначено премію у розмірі 100%, тобто на 1431 грн. більше, ніж було минулого року. Тепер заробітна плата міського голови становитиме (нарахована) – 8195 грн., на руки міський голова отримуватиме – 6458 грн. Зарплата (нарахована) заступника міського голови П. Нестерівського становить 7183 грн., секретаря ради П. Шумина – 6503 грн.

Рівень середньомісячної заробітної плати на комунальному підприємстві «Трускавецьтепло» становить, за словами керівника підприємства, 2700 гривень, що є вище середньої зарплати по Україні, яка становить 2633 гривні. Можливо, підприємство отримує величезні прибутки за рахунок коштів споживачів, бо Руслан Крамар повідомив, що в 2012 році саме за рахунок власних коштів буде споруджуватися міні-котельня для СШ № 3 та д/у «Дзвіночок» та ще кілька подібних проектів (зокрема, міні-котельня для СШ № 1).

Заступник міського голови Петро Нестерівський поінформував, що міська влада жодним чином не даватиме дотації для КП «Трускавецьжитло». Це означає, що влада міста фактично самоусунулася від допомоги громаді, переклавши на її плечі весь тягар оплати за комунальні послуги по максимально можливому тарифі, згідно з яким комунальні підприємства не просто надаватимуть послуги за собівартістю, але й отримуватимуть прибутки. Тарифи, за якими діє КП «Трускавецьжитло» після нещодавнього суттєвого збільшення, комісія, котра вивчала ситуацію на підприємстві (повністю складалася із підконтрольних меру осіб та його друзів) визнала «заниженими».

(Переглядів 189 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви