Хто зрадив трускавчан?

17.04.2012 | Filed under: Публікації

Пропонуємо читачам «Трускавецького вісника» в рубриці «Віднайдений документ» ознайомитися із текстом листівки від 19 грудня 2005 року. Справа стосувалася тоді підвищення тарифів на обслуговування будинків та прибудинкових територій.

«Політики від «Нашої України» зараз бігають по місту і влаштовують різні міні-мітинги, роблять із себе «істинних» захисників трускавчан.

Вони забули, що тільки «Батьківщина» надала конкретні пропозиції щодо тарифів на сесію 8 вересня цього року. Тоді депутати від «Нашої України» фактично провалили всі наші пропозиції і в тому числі про відміну тарифів. Чому? Тому що, з десяти депутатів їхньої фракції за відміну нових тарифів проголосувало лише 5, що було недостатньо для прийняття рішення.

В тих складних умовах ми змогли добитися відтермінування нових тарифів на житло на два місяці.

Тепер, почалася передвиборча компанія, в «Нашій Україні» згадали про народ і кинулися його захищати, не знати від кого і від чого.

Знову витягнуто на білий світ питання тарифів, які вже діють три місяці, прагнучи заробити на цьому політичний капітал.

Повідомляємо трускавчан, що ініціатором підвищення тарифів на комунальні послуги виступило керівництво облдержадміністрації, яке належить до «Нашої України».

В чому полягає позиція партії «Батьківщина»? Ми категорично не сприймаємо механічне підняття тарифів за житло, яке не привело до покращення послуг. В новому тарифі закладено вартість 16 послуг, які нав’язані КП «Наше місто». Реально надається від сили 5 – 6. Ми завжди наполягали і наполягаємо на оплаті за фактично надані послуги по кожному будинку окремо, і будемо вимагати проведення перерахунку нарахувань. З приводу цього головою фракції «Батьківщина» Андрієм Кульчинським зроблено депутатський запит до прокурора міста і якщо зараз нам це не вдасться то після виборів, спираючись на Постанову Кабінету Міністрів №560 від 12 липня 2005 року ми це обов’язково зробимо.

Так хто же зрадник інтересів трускавчан? Ті хто кидає людей на барикади чи ті хто намагається працювати над вирішенням проблем міста?»

Інформаційний бюлетень «Батьківщина. Трускавець» від 19 грудня 2005 року

(Переглядів 12 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви