«І знову про наболіле»

05.08.2011 | Filed under: Некатегоризовано

Подавши депутатське звернення щодо незаконної торгівлі спиртними напоями в місті Трускавець в нічний час, депутат Трускавецької міської ради від фракції «Свобода» Павло Швець отримав відповідь, що «у місті Трускавець в нічний час торгівля спиртними напоями не ведеться». Також до відповіді було додано акт перевірки нічних торгівельних закладів щодо торгівлі спиртними напоями в нічний час, який було складено комісією виконкому. В даному акті було зазначено, що «в нічний час фактів торгівлі спиртними напоями в місті Трускавець не виявлено». Проте, нажаль, факти – річ вперта.
В середу о 02.00 год. ночі депутат ТМР Павло Швець і помічник-консультант депутата Святослав Грабовський завітали в магазин «Вишенька» по вул.. Сагайдачного, де без особливих проблем придбали спиртні напої. По даному факту було складено акт і викликано працівників міліції.
Виходячи із вищезазначеного бачимо, що проблеми у місті залишаються невирішеними, хоча виконавча влада нам і доповідає, що у Трускавці все гаразд. Виникає одразу одне питання: наша виконавча влада проблем не бачить чи не хоче бачити?

(Переглядів 22 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви