Висловлюмо співчуття родичам загиблих під час вибуху на шахті.

30.07.2011 | Filed under: Некатегоризовано

На Луганщині в місті Суходільську Краснодонського району в ніч на 29 липня на шахті “Суходільськ-Східна”, що належить об’єднанню “Краснодонвугілля”, стався вибух. Загалом на той час на ділянці працювали 28 гірників. У результаті вибуху загинули 16 осіб, двох шахтарів з опіками доправлено до лікарні, доля 10 – невідома.

В об’єднання “Краснодонвугілля” входить 10 шахт. Як відомо, “Краснодонвугілля” продали Р. Ахметову за особистим дорученням тодішнього прем’єр-міністра Ю. Тимошенко. На шахті “Суходільськ-Східна” вибухи траплялись уже неодноразово, але, як бачимо, вони й далі тривають. Це й не дивно, бо вітчизняні шахти, і ця зокрема, належать олігархам неукраїнського походження, які не пов’язані ані кровно, ані духовно з українським народом. Тому їм байдужа доля простих робітників-українців, безпека та умови роботи шахтарів, – олігархів цікавить лише нажива. А прибутки не залишаються в Україні, їх виводить в іноземні банки та офшорні зони.

Трускавецька “Свобода” висловлює щирі співчуття родинам загиблих, зичить якнайшвидшого одужання потерпілим та успішного порятунку зниклих безвісти гірників.

(Переглядів 46 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви