Іде Святий Миколай…

16.12.2010 | Filed under: Новини

Діти-сироти, діти-інваліди, діти із сімей, які перебувають в складних, кризових життєвих ситуаціях, діти із малозабезпечених та багатодітних сімей Трускавця зустрінуть Святого Миколая в неділю, 19 грудня, біля санаторію «Карпати». Якщо цьому буде сприяти погода, то Святий прилетить до цих близько 400 дітлахів на гвинтокрилі, що вже не є дивиною в нашому місті, а радше традицією. Свято організовують різні соціальні служби міста, в святковій програмі для малечі та їхніх батьків чи опікунів передбачено і святковий концерт. Розпочнеться захід о 11.50.

Заходи до Дня святого Миколая пройдуть і у закладах відділу освіти, щоправда, в закритому режимі через приписи санстанції. Школярі йдуть до школи з понеділка, а в багатьох групах дитсадків свято проведуть цієї п’ятниці. Храмове свято відбудеться в церкві св. Миколая, але і в інших церквах міста пройдуть урочисті Літургії. В неділю, 19 грудня, відбудеться ще одне загальноміське свято – відкриття Новорічної ялинки, заплановане на 16.00, Дід Мороз та Снігуронька будуть аж з далекого Дрогобича, повідомляє наше джерело. Ялинку почали монтувати у середу, 15 грудня. Триватиме відкриття близько години часу. Окремі організації планують внести свій вклад у святкування Дня Миколая благодійними проектами, серед них – УМХ. Нагадаємо, що наше видання долучається до організації Свята Миколая для дітей з бориславського дитбудинку «Оріана».

(Переглядів 22 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину
  01.11.2019 | 09:27

  У неділю, 3 листопада, у Трускавці в музеї історії міста-курорту відбудеться відкриття фотовиставки  кримських митців «Палац в саду. Перлина Кримського ханства». Проєкт реалізується за підтримки кримськотатарської громади м. Львова. Початок заходу о 16.00.  Запрошуємо! (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Музей міста-курорту Трускавець запрошує на виставку (0)У Трускавці […]

 • Спортивні анонси
  18.10.2019 | 10:31

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеАфіша. Міжнародний турнір з боксу (0)У четвер 22 грудня 2016 р. о 16:00 Благодійний фонд «Спортовець» запрошує на загальні збори (0)Футбольна школа проводить набір дітей (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви