Іде Святий Миколай…

16.12.2010 | Filed under: Новини

Діти-сироти, діти-інваліди, діти із сімей, які перебувають в складних, кризових життєвих ситуаціях, діти із малозабезпечених та багатодітних сімей Трускавця зустрінуть Святого Миколая в неділю, 19 грудня, біля санаторію «Карпати». Якщо цьому буде сприяти погода, то Святий прилетить до цих близько 400 дітлахів на гвинтокрилі, що вже не є дивиною в нашому місті, а радше традицією. Свято організовують різні соціальні служби міста, в святковій програмі для малечі та їхніх батьків чи опікунів передбачено і святковий концерт. Розпочнеться захід о 11.50.

Заходи до Дня святого Миколая пройдуть і у закладах відділу освіти, щоправда, в закритому режимі через приписи санстанції. Школярі йдуть до школи з понеділка, а в багатьох групах дитсадків свято проведуть цієї п’ятниці. Храмове свято відбудеться в церкві св. Миколая, але і в інших церквах міста пройдуть урочисті Літургії. В неділю, 19 грудня, відбудеться ще одне загальноміське свято – відкриття Новорічної ялинки, заплановане на 16.00, Дід Мороз та Снігуронька будуть аж з далекого Дрогобича, повідомляє наше джерело. Ялинку почали монтувати у середу, 15 грудня. Триватиме відкриття близько години часу. Окремі організації планують внести свій вклад у святкування Дня Миколая благодійними проектами, серед них – УМХ. Нагадаємо, що наше видання долучається до організації Свята Миколая для дітей з бориславського дитбудинку «Оріана».

(Переглядів 22 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви