Інформація про стан законності та вжиті прокуратурою міста у І півріччі 2014 року заходи щодо її зміцнення

19.07.2014 | Filed under: Публікації

Упродовж першого півріччя 2014 року прокуратурою міста вжито низку дієвих заходів, спрямованих на всемірне утвердження верховенства закону та зміцнення правопорядку на території міста-курорту.

З урахуванням покладених на прокуратуру статтею 121 Конституції України та статтею 5 Закону України «Про прокуратуру» функцій, прокурорами прокуратури міста: підтримується державне обвинувачення в суді; здійснюється представництво інтересів громадян і держави в суді у випадках, визначених законом; здійснюється нагляд за додержанням законів Трускавецьким МВ ГУ МВСУ у Львівській області в частині проведення оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства; забезпечується нагляд за додержанням у місті законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов’язаних з обмеженням особистої свободи громадян.

Також, згідно із лютневими змінами до ст. 121 Конституції України, прокуратура міста наглядає за додержанням прав і свобод людини і громадянина, додержанням законів з цих питань Трускавецькою міською радою, її посадовими і службовими особами.

Зокрема, у першому півріччі 2014 року прокуратурою міста Трускавця в порядку нагляду за додержанням та застосуванням законів проведено 34 перевірки, по результатах яких розпочато 2 кримінальні провадження, внесено 30 подань про усунення порушень закону, за результатами розгляду яких 12 службових осіб притягнуто до відповідальності, в т.ч. 5 посадовців органів державного контролю.

В ході виконання конституційної функції у частині нагляду за додержанням Трускавецьким МВ ГУ МВСУ у Львівській області законів при проведенні оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства, процесуальними керівниками прокуратури міста скасовано 27 незаконних постанов про закриття кримінальних проваджень, надано 98 письмових вказівок у кримінальних провадженнях. За прокурорського втручання до відповідальності притягнуто 7 працівників міськвідділу міліції.

Також, прокурорами прокуратури міста у поточному році підтримано державне обвинувачення в суді по 63 кримінальних провадженнях, розгляд 41 з яких завершено постановленням обвинувальних вироків.

Забезпечуючи нагляд за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов’язаних з обмеженням особистої свободи громадян, прокуратура міста реагувала поданнями на порушення в діяльності ізолятора тимчасового тримання Трускавецького міськвідділу міліції.

Окрім того, на виконання вимог ст. 10 Закону України «Про прокуратуру», з метою підвищення ефективності протидії злочинності та корупції прокуратурою міста постійно вживаються заходи, спрямовані на координацію діяльності правоохоронних органів міста з питань протидії злочинності та корупції.

Зокрема, 11.07.2014 відбулась координаційна нарада керівників правоохоронних органів міста Трускавця, на якій обговорено стан запобігання та протидії злочинності і корупції на території міста.

На координаційній нараді прокурором міста вказано керівникам правоохоронних структур на неналежний стан роботи в частині виявлення корупційних діянь та усунення їх наслідків, а також наголошено, що невжиття невідкладних заходів до виправлення ситуації розцінюватиметься як саботаж, із відповідними наслідками.

Окрім того звернуто увагу керівництва Трускавецького міськвідділу міліції, а також Трускавецької міської ради на недостатню роботу із профілактики злочинності. При цьому слід зазначити що однією із причин збільшення кількості скоєних злочинів окремої категорії у ІІ кварталі 2014 року (таких як крадіжки, хуліганство, шахрайство тощо) є послаблення громадської активності мешканців міста Трускавця, а зокрема членів громадського формування охорони правопорядку «Ватра» у спільному із правоохоронцями патрулюванні вулиць міста.

За результатами обговорення координаційною нарадою розроблено низку дієвих заходів, спрямованих на усунення згаданих та інших прорахунків в правоохоронній діяльності.

Лонгін Мігоцький, прокурор м. Трускавця

(Переглядів 137 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви