Інформація про стан законності та вжиті прокуратурою міста у І півріччі 2014 року заходи щодо її зміцнення

19.07.2014 | Filed under: Публікації

Упродовж першого півріччя 2014 року прокуратурою міста вжито низку дієвих заходів, спрямованих на всемірне утвердження верховенства закону та зміцнення правопорядку на території міста-курорту.

З урахуванням покладених на прокуратуру статтею 121 Конституції України та статтею 5 Закону України «Про прокуратуру» функцій, прокурорами прокуратури міста: підтримується державне обвинувачення в суді; здійснюється представництво інтересів громадян і держави в суді у випадках, визначених законом; здійснюється нагляд за додержанням законів Трускавецьким МВ ГУ МВСУ у Львівській області в частині проведення оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства; забезпечується нагляд за додержанням у місті законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов’язаних з обмеженням особистої свободи громадян.

Також, згідно із лютневими змінами до ст. 121 Конституції України, прокуратура міста наглядає за додержанням прав і свобод людини і громадянина, додержанням законів з цих питань Трускавецькою міською радою, її посадовими і службовими особами.

Зокрема, у першому півріччі 2014 року прокуратурою міста Трускавця в порядку нагляду за додержанням та застосуванням законів проведено 34 перевірки, по результатах яких розпочато 2 кримінальні провадження, внесено 30 подань про усунення порушень закону, за результатами розгляду яких 12 службових осіб притягнуто до відповідальності, в т.ч. 5 посадовців органів державного контролю.

В ході виконання конституційної функції у частині нагляду за додержанням Трускавецьким МВ ГУ МВСУ у Львівській області законів при проведенні оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства, процесуальними керівниками прокуратури міста скасовано 27 незаконних постанов про закриття кримінальних проваджень, надано 98 письмових вказівок у кримінальних провадженнях. За прокурорського втручання до відповідальності притягнуто 7 працівників міськвідділу міліції.

Також, прокурорами прокуратури міста у поточному році підтримано державне обвинувачення в суді по 63 кримінальних провадженнях, розгляд 41 з яких завершено постановленням обвинувальних вироків.

Забезпечуючи нагляд за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов’язаних з обмеженням особистої свободи громадян, прокуратура міста реагувала поданнями на порушення в діяльності ізолятора тимчасового тримання Трускавецького міськвідділу міліції.

Окрім того, на виконання вимог ст. 10 Закону України «Про прокуратуру», з метою підвищення ефективності протидії злочинності та корупції прокуратурою міста постійно вживаються заходи, спрямовані на координацію діяльності правоохоронних органів міста з питань протидії злочинності та корупції.

Зокрема, 11.07.2014 відбулась координаційна нарада керівників правоохоронних органів міста Трускавця, на якій обговорено стан запобігання та протидії злочинності і корупції на території міста.

На координаційній нараді прокурором міста вказано керівникам правоохоронних структур на неналежний стан роботи в частині виявлення корупційних діянь та усунення їх наслідків, а також наголошено, що невжиття невідкладних заходів до виправлення ситуації розцінюватиметься як саботаж, із відповідними наслідками.

Окрім того звернуто увагу керівництва Трускавецького міськвідділу міліції, а також Трускавецької міської ради на недостатню роботу із профілактики злочинності. При цьому слід зазначити що однією із причин збільшення кількості скоєних злочинів окремої категорії у ІІ кварталі 2014 року (таких як крадіжки, хуліганство, шахрайство тощо) є послаблення громадської активності мешканців міста Трускавця, а зокрема членів громадського формування охорони правопорядку «Ватра» у спільному із правоохоронцями патрулюванні вулиць міста.

За результатами обговорення координаційною нарадою розроблено низку дієвих заходів, спрямованих на усунення згаданих та інших прорахунків в правоохоронній діяльності.

Лонгін Мігоцький, прокурор м. Трускавця

(Переглядів 137 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину
  01.11.2019 | 09:27

  У неділю, 3 листопада, у Трускавці в музеї історії міста-курорту відбудеться відкриття фотовиставки  кримських митців «Палац в саду. Перлина Кримського ханства». Проєкт реалізується за підтримки кримськотатарської громади м. Львова. Початок заходу о 16.00.  Запрошуємо! (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Музей міста-курорту Трускавець запрошує на виставку (0)У Трускавці […]

 • Спортивні анонси
  18.10.2019 | 10:31

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеАфіша. Міжнародний турнір з боксу (0)У четвер 22 грудня 2016 р. о 16:00 Благодійний фонд «Спортовець» запрошує на загальні збори (0)Футбольна школа проводить набір дітей (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви