Інформація про стан законності у Трускавці та вжиті прокуратурою міста у 2013 році заходи щодо її зміцнення

10.01.2014 | Filed under: Публікації

Упродовж 2013 року прокуратурою міста Трускавця вжито низку дієвих заходів, спрямованих на всемірне утвердження верховенства закону та зміцнення правопорядку на території міста-курорту.

З урахуванням покладених на прокуратуру статтею 121 Конституції України та статтею 5 Закону України «Про прокуратуру» функцій, прокурорами прокуратури міста: підтримується державне обвинувачення в суді; здійснюється представництво інтересів громадян і держави в суді у випадках, визначених законом; здійснюється нагляд за додержанням законів Трускавецьким МВ ГУ МВСУ у Львівській області в частині проведення оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства; забезпечується нагляд за додержанням у місті законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов’язаних з обмеженням особистої свободи громадян.

Зокрема, з початку року прокуратурою міста в порядку нагляду за додержанням та застосуванням законів проведено 62 перевірки, по результатах яких розпочато 4 кримінальні провадження, внесено 53 подання про усунення порушень закону, за результатами розгляду яких скасовано 3 незаконні акти, 21 службову особу притягнуто до відповідальності, в т.ч. 7 посадовців органів контролю; складено 1 протокол про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією.

За результатами вжитих заходів в порядку представництва інтересів громадян і держави в суді, зокрема у земельній сфері, повернуто територіальній громаді міста земельну ділянку площею0,5364 га, вартістю понад 5,4 млн. грн., а також попереджено незаконне відведення землі, площею0,0419 га, вартістю 212,2 тис. грн.

В ході виконання конституційної функції у частині нагляду за додержанням Трускавецьким МВ ГУ МВСУ у Львівській області законів при проведенні оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства, процесуальними керівниками прокуратури міста скасовано 45 незаконних постанов про закриття кримінальних проваджень, надано 153 письмові вказівки у кримінальних провадженнях. За прокурорського втручання до відповідальності притягнуто 12 працівників міськвідділу міліції.

Також прокурорами прокуратури міста у 2013 році підтримано державне обвинувачення в суді по 79 кримінальних провадженнях, розгляд 55 з яких завершено постановленням обвинувальних вироків.

Забезпечуючи нагляд за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов’язаних з обмеженням особистої свободи громадян, прокуратура міста реагувала поданнями на порушення в діяльності кримінально-виконавчої інспекції, а також ізолятора тимчасового тримання Трускавецького міськвідділу міліції.

Окрім того, на виконання вимог ст. 10 Закону України «Про прокуратуру», з метою підвищення ефективності протидії злочинності та корупції прокуратурою міста постійно вживаються заходи, спрямовані на координацію діяльності правоохоронних органів міста з питань протидії злочинності та корупції.

Лонгін Мігоцький, прокурор міста Трускавця

(Переглядів 182 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину
  01.11.2019 | 09:27

  У неділю, 3 листопада, у Трускавці в музеї історії міста-курорту відбудеться відкриття фотовиставки  кримських митців «Палац в саду. Перлина Кримського ханства». Проєкт реалізується за підтримки кримськотатарської громади м. Львова. Початок заходу о 16.00.  Запрошуємо! (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Музей міста-курорту Трускавець запрошує на виставку (0)У Трускавці […]

 • Спортивні анонси
  18.10.2019 | 10:31

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеАфіша. Міжнародний турнір з боксу (0)У четвер 22 грудня 2016 р. о 16:00 Благодійний фонд «Спортовець» запрошує на загальні збори (0)Футбольна школа проводить набір дітей (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви