Інформація про стан законності у Трускавці та вжиті прокуратурою міста у 2013 році заходи щодо її зміцнення

10.01.2014 | Filed under: Публікації

Упродовж 2013 року прокуратурою міста Трускавця вжито низку дієвих заходів, спрямованих на всемірне утвердження верховенства закону та зміцнення правопорядку на території міста-курорту.

З урахуванням покладених на прокуратуру статтею 121 Конституції України та статтею 5 Закону України «Про прокуратуру» функцій, прокурорами прокуратури міста: підтримується державне обвинувачення в суді; здійснюється представництво інтересів громадян і держави в суді у випадках, визначених законом; здійснюється нагляд за додержанням законів Трускавецьким МВ ГУ МВСУ у Львівській області в частині проведення оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства; забезпечується нагляд за додержанням у місті законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов’язаних з обмеженням особистої свободи громадян.

Зокрема, з початку року прокуратурою міста в порядку нагляду за додержанням та застосуванням законів проведено 62 перевірки, по результатах яких розпочато 4 кримінальні провадження, внесено 53 подання про усунення порушень закону, за результатами розгляду яких скасовано 3 незаконні акти, 21 службову особу притягнуто до відповідальності, в т.ч. 7 посадовців органів контролю; складено 1 протокол про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією.

За результатами вжитих заходів в порядку представництва інтересів громадян і держави в суді, зокрема у земельній сфері, повернуто територіальній громаді міста земельну ділянку площею0,5364 га, вартістю понад 5,4 млн. грн., а також попереджено незаконне відведення землі, площею0,0419 га, вартістю 212,2 тис. грн.

В ході виконання конституційної функції у частині нагляду за додержанням Трускавецьким МВ ГУ МВСУ у Львівській області законів при проведенні оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства, процесуальними керівниками прокуратури міста скасовано 45 незаконних постанов про закриття кримінальних проваджень, надано 153 письмові вказівки у кримінальних провадженнях. За прокурорського втручання до відповідальності притягнуто 12 працівників міськвідділу міліції.

Також прокурорами прокуратури міста у 2013 році підтримано державне обвинувачення в суді по 79 кримінальних провадженнях, розгляд 55 з яких завершено постановленням обвинувальних вироків.

Забезпечуючи нагляд за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов’язаних з обмеженням особистої свободи громадян, прокуратура міста реагувала поданнями на порушення в діяльності кримінально-виконавчої інспекції, а також ізолятора тимчасового тримання Трускавецького міськвідділу міліції.

Окрім того, на виконання вимог ст. 10 Закону України «Про прокуратуру», з метою підвищення ефективності протидії злочинності та корупції прокуратурою міста постійно вживаються заходи, спрямовані на координацію діяльності правоохоронних органів міста з питань протидії злочинності та корупції.

Лонгін Мігоцький, прокурор міста Трускавця

(Переглядів 182 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви