У Трускавці з’явився перший мільйонер

05.04.2013 | Filed under: Публікації

За даними ДПІ у м. Трускавці станом на 3 квітня 2013 року декларації про майновий стан і доходи подали 230 мешканців міста та задекларували 7580 тис. грн. доходів, з них 110 громадян зобов’язані подати декларацію та 120 осіб звернулися за податковою знижкою. 

Найбільшу активність проявили громадяни, що отримали спадщину – ними подано 35 декларацій на загальну суму 3055 тис. грн.

Без сумніву радує і те, що в нашому місті з’явився перший мільйонер цьогорічної деклараційної кампанії. Ним отримано 1 138 тис. грн. від продажу нерухомості. Мільйонер вже сплатив податки державі. Загалом про продаж нерухомості прозвітували 18 трускавчан. Ними одержано 3775 тис. грн. доходу.

За результатами проведених перерахунків до сплати підлягає 224 тис. грн., до повернення – 135 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб.

Нагадуємо, кампанія декларування розпочалася 1 січня та триватиме до 1 травня поточного року.

Практичну допомогу щодо заповнення податкової декларації громадяни можуть отримати в Центрі обслуговування платників податків ДПІ у м. Трускавці за адресою пл.Чорновола,2, де на час деклараційної кампанії запроваджено подовжений робочий день з понеділка по п’ятницю з 9-00 год. до 20-00 год., у вихідні дні з 09-00 год. до 16-00 год.

Декларацію можна подати в електронній формі через Інтернет. Для цього потрібно мати лише електронний ключ цифрового підпису та відповідне програмне забезпечення, що надається безкоштовно. Нову послугу можна отримати в Дрогобицькій ОДПІ за адресою: м. Дрогобич, вул.Шевченка,9 кабінет № 6, тел.(244)35971.

Шановні трускавчани! Не відкладайте свій візит до податкової на останній день. Своєчасно декларуйте отримані доходи.

Наталія Роїк, завідувач сектором взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПІ у м. Трускавці

(Переглядів 183 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви