Інформація щодо оформлення кредиту на придбання котлів з використанням будь-яких видів палива та енергії (за винятком природного газу)

03.11.2014 | Filed under: Акценти

Департамент економічного розвитку, торгівлі та промисловості ОДА  інформує:  згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 року №491 “Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених в державному бюджеті для здійснення заходів щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження” впроваджено механізм стимулювання населення до впровадження енергоефективних заходів шляхом відшкодування частини тіла кредиту, залученого на придбання котлів з використанням будь-яких видів палива та енергії (за винятком природного газу).

Відшкодування частини суми кредиту проводиться одноразово кожному позичальнику-фізичній особі в розмірі 20% суми кредиту, залученого ним за одним кредитним договором на придбання котла, але не більше 5 тисяч гривень за кожним кредитним договором.

На сьогодні зазначений механізм реалізується АТ “Ощадбанк”.  Для того, щоб отримати 20 % компенсації тіла кредиту на придбання котла, що працює на альтернативному паливі необхідно обрати його, оформити кредит у будь-якому відділенні «Ощадбанку» та подати документи, що підтверджують придбання котла. В свою чергу банк передає дані щодо позичальників в Держенергоефективності, яке перераховує компенсацію на поточний рахунок фізичних осіб, відкритий в «Ощадбанку». Окрім цього, слід згадати про те, що у Львівській області продовжується видача населенню кредитів на впровадження енергозберігаючих заходів з відшкодуванням 15% річних в національній валюті за кредитами, отриманими на заходи з енергозбереження та 20% за кредитами, отриманими на заходи орієнтовані на використання альтернативних до газу джерел енергії у рамках Програми енергозбереження для населення Львівщини на 2013-2016 роки, одним із операторів якої є АТ «Ощадбанк».

Враховуючи наведене вище, акцентуємо увагу на тому, що кожен мешканець області може отримати компенсацію за кредитом на придбання котла з використанням будь-яких видів палива та енергії (за винятком природного газу): з державного бюджету 20 % тіла кредиту; з обласного бюджету 20% річних відсоткової ставки кредитно-фінансової установи.

Прес-служба Львівської ОДА

(Переглядів 56 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви