Відповідальність за неподання електронної звітності по РРО відстрочено

18.07.2013 | Filed under: Акценти, Новини

Користувачі касової техніки можуть не хвилюватися. Верховна Рада України ухвалила закон щодо відстрочення настання відповідальності за неподання електронної звітності з 1 липня 2013 року до 1 січня 2014 року. 

Нагадаємо, у відповідності до ЗУ “Про застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг” з 01.01.2013 року усі користувачі касової техніки зобов’язані подавати електронні копії розрахункових документів і фіскальних звітних чеків РРО до органів Міндоходів по дротових або бездротових каналах зв’язку за технологією Національного банку України.

Існуючі моделі касових апаратів можна доопрацювати, обладнавши їх новими модемами або придбати нову техніку. Для цього необхідно звертатися до центрів сервісного обслуговування касової техніки.

Наталія Роїк, ГДІ Трускавецького відділення Дрогобицької ОДПІ

(Переглядів 80 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви