Інформація Трускавецького ДЮСК “Спортовець” про проведення спортивно-масових заходів від 31 травня по 7 червня 2011 року

13.06.2011 | Filed under: Новини

31 травня – 01 червня у спортивно-оздоровчому комплексі ДЮСК “Спортовець” були організовані та проведені обласні змагання з вільної боротьби «Шкільна Ліга» (2 тур) серед юнаків 1997-98, 1998 – 1999, 2000-2002 р. н. та дівчат 1997 р. н. та молодших дитячо-юнацьких спортивних шкіл Львівщини. Всього у змаганнях прийняли участь більше сотні юних борців. (головний суддя Володимир Раковський).

Трускавецький дитячо-юнацький спортивний клуб “Спортовець” (директор Любомир Мацькович) забезпечував необхідні умови до місця проведення змагань, організацію проживання всіх учасників та їх медичне обслуговування.

У цьому турі «Шкільної ліги» вихованці ДЮСК “Спортовець” вибороли чотири призові місця – бронзовими призерами стали Павло Гаман, Олег Степ’юк, Ростислав Халавка та Микола Артимко.

Всі призери змагань були нагороджені грамотами та медалями ДЮСК “Спортовець”.

З 01 по 07 червня у м. Керч вихованці ДЮСК “Спортовець” приймали участь у Чемпіонаті України з боксу серед учнів ДЮСШ 1997-1998 р. н. Найкращого результату добився трускавчанин Ростислав Савшак, який увійшов у фінал і зайняв 1(2) місце (тренер ДЮСК – Михайло Стахнів).

02 червня у спортивно-оздоровчому комплексі ДЮСК “Спортовець” відбулися спортивно-розважальні ігри «Старт до Олімпу» серед дітей дошкільних установ міста, присвячені Дню захисту дітей.

Організатори змагань – відділ освіти Трускавецької міської ради (завідувач Михайло Шубак) та ДЮСК “Спортовець” (директор Любомир Мацькович). Обслуговували змагання тренери ДЮСК “Спортовець”. Прийшли підтримати своїх дітей багато батьків та дітей.

Присутній на урочистому відкритті змагань вітав завідувач відділу освіти Трускавецької міської ради Михайло Шубак. Директор ДЮСК “Спортовець” Любомир Мацькович наголосив, що з нового навчального року всі учасники цих змагань будуть задіяні у секціях для занять різними видами спорту, зокрема плаванням буде охоплено 100% присутніх дітей.

Приймали участь у змаганнях команди: «Спритні Дзвіночки», «Сонечко», «Ялинка» (ІІІ місце), «Зірочка» (ІІ місце) та «Теремок» (І місце). Слід зауважити, що на минулорічних таких змаганнях у червні 2010 р. команда «Теремок» також виборола І місце, а «Зірочка» і «Ялинка» відповідно ІІ та ІІІ місця.

Нагородження проводили завідувач відділу освіти Михайло Шубак, директор ДЮСК “Спортовець” Любомир Мацькович та головний суддя змагань Ігор Гургула.

Під час нагородження учасників змагань вітали заступник міського голови Валентина Бодак та голова батьківського комітету і благодійного Фонду допомоги розвитку ДЮСК “Спортовець” Ігор Кісак, які бажали майбутнім олімпійцям успіхів та передали від Фонду п’ять спеціально приготовлених тортів для всіх команд дитячих садочків.

Команди призери отримали пам’ятні кубки а їх учасники грамоти та медалі, а всім іншим учасникам було вручено іменні грамоти за участь у спортивно-розважальних іграх «Старт до Олімпу» .

 2- 4 червня у спортивному залі ДЮСК “Спортовець” відбувся третій благодійний турнір з волейболу «Royal Volleyball Cup».

 Засновником, почесним президентом та організатором проведення у м. Трускавці таких турнірів є меценат Андрій Лопушанський, який вже декілька років підтримує дитячі будинки та інтернати у Львівській області.

У турнірі приймали участь команди: «ROYAL HOTEL AND SPA RESORTS» м. Київ, «5-тий ЕЛЕМЕНТ» м. Київ, «Надзвичайні новини» м. Київ, «Європейська» м. Івано-Франківськ, модельне агентство «Білки» м. Київ, команда «Стрілки», школа-інтернат Самбірського району.

Відкривав змагання директор ДЮСК “Спортовець” Любомир Мацькович. На урочистому відкритті до учасників турніру звернувся генеральний директор готельного комплексу « SPA-Женева» Андрій Юрків, який наголосив, що проведення таких благодійних волейбольних турнірів покликано розвивати дитячий і підлітковий спорт у регіонах України, реально допомагати сирітським будинкам та школам інтернатам.

З показовими виступами на відкритті та на закритті змагань виступали багаторазові чемпіони України з кік-боксингу, переможці кубку світу серед юніорів та молоді – збірна команд з бойових мистецтв – Бійцевий клуб «Женева».

Переможцем третього благодійного волейбольного турніру стала команда «5-ЕЛЕМЕНТ» м. Київ, друге місце посіла команда представників «Європейської партії України» з м. Івано-Франківська, третіми стали гравці команди «ROYAL HOTEL AND SPA RESORTS». У матчі за Суперкубок між чемпіоном турніру, командою «5-ЕЛЕМЕНТ» та збірною командою інших учасників (по 2 гравці від кожної команди) – перемогу і Кубок отримала збірна команда турніру (капітан – Андрій Лопушанський ). Всі гравці отримали іменні дипломи та медалі за участь, а призери змагань грамоти , кубки та медалі.

На урочистому закритті змагань команда «ROYAL HOTEL AND SPA RESORTS» подарувала Стрілківській школі інтернат та Самбірському дитячому будинку – танцювальні костюми для хлопчиків і дівчаток, а Лаврському дитячому будинку – спортивний інвентар. Команда «5-й ЕЛЕМЕНТ» вручила Лаврському та Самбірському дитячим будинкам палатки для туризму та речі для творчого розвитку. Команда «Надзвичайні новини» подарувала Стрілківській школі-інтернат порохотяг, Лаврському дитячому будинку – спортивні сумки для речей та Самбірському дитячому будинку – сучасну літературу.

Також від мецената Андрія Лопушанского, всім дитячим будинкам вручили 30 сертифікатів (путівок) на відпочинок у готелі «Royal Park Hotel» біля Чорного моря у м. Ялта.

 Учасники дали високу оцінку організації турніру, який пройшов завдяки співпраці колективів « SPA-Женева» та ДЮСК “Спортовець”. Обслуговували змагання суддівська бригада ДЮСК “Спортовець” (головний суддя Ігор Гургула).

3-5 червня у м. Замосць (Польща) двоє учнів відділення волейболу ДЮСК “Спортовець” – Вероніка Нерсесова та Оксана Сирватка у складі збірної команди Львівської області брали участь у Міжнародних змаганнях з волейболу серед дівчат 1996-97 р. н. за програмою Фестивалю молоді та дітей і вибороли бронзові медалі. Разом з нашими спортсменами змагались волейболісти з Голландії, Словенії, Чехії та Польщі.

Ігор Гургула, заступник директора ДЮСК “Спортовець”

(Переглядів 159 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви