Після перемоги – знову поразка

15.04.2015 | Filed under: Новини

У Великодній Вівторок, 14 квітня, на стадіоні в Стебнику відбулася чергова гра з футболу в рамках чвертьфіналу кубка Дрогобиччини. Грали футбольні команди «Зоря-Трускавець» та «Солець». Матч закінчився з рахунком 2:0 на користь Сільця.

Як бачимо, футбольний клуб із Трускавця грає з перемінним успіхом. Цьогорічний футбольний сезон «Зоря-Трускавець» розпочала з перемоги – 15 березня наші хлопці перемогли команду з с. Раневичі з рахунком 1:4. Потім була ще одна перемога – 22 березня над ФК с. Михайлевичі (0:2). 5 квітня трускавчани поступилися команді з с. Вороблевичі (3:1), а 7 квітня здобули перемогу в матчі з ФК с. Уличне (1:2). Після поразки від Сільця в цьогорічному активі трускавецьких лицарів м`яча – три перемоги та дві поразки.

(Переглядів 188 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви