Іспанські туроператори розпочали знайомство з Львівщиною

29.05.2018 | Filed under: Новини

Як інформує прес-служба Львівської ОДА, у понеділок, 28 травня, представники туристичного бізнесу із Королівства Іспанія розпочали промоційний тур Львівщиною. В межах візиту туроператори зустрілись із головою Львівської ОДА Олегом Синюткою. Центральною темою зустрічі стала привабливість Львівщини для іспанського туриста.

Очільник області ознайомив гостей із туристичним потенціалом області, а також окреслив ті напрямки, які можуть бути цікаві іспанському туристу.

«Сьогодні ми можемо запропонувати сервіс на будь-який смак і задовольнити різноплановий попит. У нас фантастичні гори, найкращі мінеральні води, чудова архітектура та надзвичайно щедрі і привітні люди. В нас є широка пропозиція для туристів, які надають перевагу активному відпочинку – еко-стежки, пішохідні, велосипедні, кінні – як рівниною так і гірською територією. Різноманітною є і культурна частина відпочинку: від відвідин старовинних замків до місць історичного значення», – розповів Олег Синютка.

Також очільник області розповів про розвиток еко-туризму, який зацікавив іспанських туроператорів.

«Сьогодні ми робимо акцент в аграрному виробництві на еко-напрямку. Ми маємо біля 20-ти фермерських господарств, які спеціалізуються на еко-туризмі. Відтак турист може побачити чимало процесів, починаючи від того в яких умовах вирощуються тварини та виготовляється продукція, закінчуючи дегустацією», – додав Олег Синютка.

Представники іспанських тур-фірм вже ознайомились із архітектурою, історією та кухнею Львова.

«Місто Львів для нас є близьким. Наші туристи зацікавляться, бо це є зовсім інший вид відпочинку. Є позитивним те, що ми маємо прямий авіарейс. Ми сподіваємось, що після цієї зустрічі, нашого візиту та подальшої співпраці, ми ознайомимо наших туристів з цією інформацією і вони зацікавляться даним напрямком», – зазначила керівник групи, представник міжнародних авіаліній України у Мадриді Фернандес Елена.

«Україна нас дуже цікавить своєю територією, історичними спорудами, привабливими цінами та кухнею. Відповідно ми повинні зацікавити туриста. І тут важливо мати туристичного оператора з боку України. Важливим є напрацювання туристичних програм спільно із українськими партнерами аби максимально скористатись із прямого авіасполучення», – зазначила туристичний оператор «Політурс» Белен Руіз.

Промоційний тур іспанських тур операторів Львівщиною триватиме до 1 червня. Представники туристичного бізнесу Королівства Іспанія відвідають Волосянку, Славське, Урич, а аткож Трускавець.

(Переглядів 32 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви