Цьогоріч для журналістів і представників туристичних компаній організували 5 промотурів Львівщиною

29.05.2018 | Filed under: Новини

Як інформує прес-служба Львівської ОДА, з початку року управління туризму та курортів Львівської ОДА у партнерстві із місцевим бізнесом організувало 5 промотурів для представників засобів масової інформації та туристичних компаній з України, Китаю, Грузії, Іспанії, Естонії.

“Такі заходи проводимо з метою популяризації Львівщини як туристичної дестинації, формування іміджу області як території комфортної та безпечної для подорожей з багатою історико-культурною й природньою спадщиною, розширення географії подорожей туристів, які приїжджають до Львова та збільшення туристичних потоків”, – зазначила начальник управління туризму та курортів Львівської ОДА Наталія Табака.

За її словами, під час промоційних турів учасники мають змогу персонально ознайомитись із туристичними послугами та сервісами, а також встановити партнерські стосунки із компаніями Львівщини задля подальшої співпраці та створення спільних туристичних пропозицій на відповідні ринки.

“Найбільш активними в прийомі учасників промотурів є Трускавецька, Моршинська та Дрогобицька міські ради, Славська об’єднана територіальна громада, Східницька селищна рада, Сколівська, Дрогобицька та Яворівська райдержадміністрації”, – підкреслила Наталія Табака.

Зазначимо, зараз тривають промотури для іспанських та естонських туристичних компаній. Загалом Львівщину у 2018 році відвідали 11 журналістів і 27 менеджерів та керівників туристичних компаній. Цьогоріч також заплановані делегації з Австрії, Китаю, Польщі, Азербайджану, Канади, Німеччини, Хорватії та Норвегії

До слова, у 2017 році Львівщина прийняла 10 делегацій з України, Ізраїлю, Китаю, Польщі, Сербії, Об’єднаних Арабських Еміратів.

(Переглядів 33 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви