Із прийому громадян

16.12.2010 | Filed under: Новини

14 грудня в міській раді проходив черговий прийом громадян. Приймали людей мер міста із своїм першим заступником Валентиною Бодак та секретарем ТМР Петром Шумином, присутні були і відповідальні керівники – пп. Гентош, Карпович, Когут, Савченко, Грищенко, Грицьків, Грошко, Гайванович та інші. Всього на прийомі побувало понад 25 осіб. Основні питання – житлове та комунальне (в хаті не гріє, а майстер дільниці від ЖЕКу посилає старшу жінку негарними словами; жахливий стан водопровідних та каналізаційних мереж по Річках та Воробкевича; питання боргів за комунальні послуги; мати-героїня хоче отримати квартиру, але ще дотепер не стала на житловий облік; жильці самовільно від’єднуються від централізованого опалення тощо).

Окрім того, на прийомі було порушено питання освітлення вулиці Бойківської, торгівлі в курортному парку, приватизації земельних ділянок в І санітарній зоні по вулиці Городище, виділення транспорту для гурту «Сусідка» та потребу більшої уваги для культури. Окремі із прохачів вже добрі знайомі керівникам служб ще з часів попередньої влади, є й такі, які звертаються не за адресою, а повинні вирішувати питання в газовій конторі, в МБТІ, в інших установах або через суд.

(Переглядів 28 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви