Із засідання міськвиконкому

26.05.2010 | Filed under: Некатегоризовано

Головним питанням на засіданні міськвиконкому 26 травня було заслуховування звіту начальника УЖКГіБ Василя Стечкевича про стан справ щодо підготовки міста Трускавця до весняно-літнього курортного сезону. Окрім того, проекти рішення підготували і в відділі у справах приватизації, в відділі з питань житла, в управлінні архітектури та містобудування, службі у справах дітей, юридичному відділі, Управлінні праці та соцзахисту. Кілька проектів рішень зачитав і заступник голови Віктор Марченко. Ось дещо з того, що може вас зацікавити:

–   Тепер спеціальна комісія буде перевіряти, наскільки ефективно витрачаються кошти батьками малолітніх дітей, отриманих як допомога при народженні (12 – 25 – 50 тисяч в залежності від черговості дитини).

–   Одного з батьків позбавлено батьківських прав, він неодноразово суджений, ще й полюбляє випити; 4 дітей отримали статус «дитини, позбавленої батьківського піклування».

–   Місця для таксі було закріплено виключно за місцевими таксистами та ПП «Оберіг», іншим, в т. ч. фірмі «Моршинський центр здоров’я», яка сплачує податки в Стрий, відмовлено. Хоча це не означає, що вони не матимуть права займатися такою діяльністю, адже мають ліцензії, які дійсні по всій Україні.

–   Протест прокурора щодо правильності рішення міськвиконкому по забороні продажу алкоголю в Трускавці після 22.00 розглядатимуть на сесії ТМР, в неї більше повноважень з цього приводу, ніж у виконкому.

Надано ряд дозволів на розробку містобудівних обґрунтувань, проте окремим особам відмовлено. З приводу цього вже вкотре (традиційно) виникла суперечка між заступником мера Віктором Марченком та працівником Управління архітектури депутатом Шумином, які звинувачували один одного в лобіюванні певних інтересів чи ненависті до корінних мешканців. Звинувачення в «упередженому відношенні до мешканців Трускавця» чи «інтереси одних лобіює, а іншим перешкоджає і при цьому рве тут сорочку» були сказані не для преси, а в емоційному пориві як Віктором Миколайовичем, так і Петром Євстаховичем.

Власна інформація (підготував В. Ключак)

(Переглядів 17 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви