Із засідання міськвиконкому

26.05.2010 | Filed under: Некатегоризовано

Головним питанням на засіданні міськвиконкому 26 травня було заслуховування звіту начальника УЖКГіБ Василя Стечкевича про стан справ щодо підготовки міста Трускавця до весняно-літнього курортного сезону. Окрім того, проекти рішення підготували і в відділі у справах приватизації, в відділі з питань житла, в управлінні архітектури та містобудування, службі у справах дітей, юридичному відділі, Управлінні праці та соцзахисту. Кілька проектів рішень зачитав і заступник голови Віктор Марченко. Ось дещо з того, що може вас зацікавити:

–   Тепер спеціальна комісія буде перевіряти, наскільки ефективно витрачаються кошти батьками малолітніх дітей, отриманих як допомога при народженні (12 – 25 – 50 тисяч в залежності від черговості дитини).

–   Одного з батьків позбавлено батьківських прав, він неодноразово суджений, ще й полюбляє випити; 4 дітей отримали статус «дитини, позбавленої батьківського піклування».

–   Місця для таксі було закріплено виключно за місцевими таксистами та ПП «Оберіг», іншим, в т. ч. фірмі «Моршинський центр здоров’я», яка сплачує податки в Стрий, відмовлено. Хоча це не означає, що вони не матимуть права займатися такою діяльністю, адже мають ліцензії, які дійсні по всій Україні.

–   Протест прокурора щодо правильності рішення міськвиконкому по забороні продажу алкоголю в Трускавці після 22.00 розглядатимуть на сесії ТМР, в неї більше повноважень з цього приводу, ніж у виконкому.

Надано ряд дозволів на розробку містобудівних обґрунтувань, проте окремим особам відмовлено. З приводу цього вже вкотре (традиційно) виникла суперечка між заступником мера Віктором Марченком та працівником Управління архітектури депутатом Шумином, які звинувачували один одного в лобіюванні певних інтересів чи ненависті до корінних мешканців. Звинувачення в «упередженому відношенні до мешканців Трускавця» чи «інтереси одних лобіює, а іншим перешкоджає і при цьому рве тут сорочку» були сказані не для преси, а в емоційному пориві як Віктором Миколайовичем, так і Петром Євстаховичем.

Власна інформація (підготував В. Ключак)

(Переглядів 17 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви