Співпраця влади Трускавця з підприємцями

06.07.2010 | Filed under: Некатегоризовано

Те, що влада Трускавця в цілому і міський голова Лев Грицак зокрема завжди старалися співпрацювати з місцевим бізнесом – факт очевидний, який, напевно, ні в кого не викликає заперечень. Багато з представників бізнесу, а це і керівники багатьох підприємств, зокрема санаторіїв, а також і приватні підприємці, відгукнулися на добру пропозицію нашого міського голови щодо впорядкування дитячих майданчиків у Трускавці. Питання слухалося на виконкомі ТМР в понеділок, 5 липня, при вщерть заповненому залі. Близько трьох днів телефонних переговорів та зустрічей Лева Ярославовича з підприємцями дали свій позитивний ефект – більше 40 з них погодилися відремонтувати, впорядкувати, а чи і збудувати дитячі майданчики в різних дільницях міста. З тих, що «гонорово» відмовилися, нехтуючи інтересами громади – близько п’яти.

Отже, виконкомом ТМР 5 липня було прийнято рішення «Про організацію робіт по впорядкуванні дитячих майданчиків в мікрорайонах міста» в такій редакції.

«З метою належного утримання прибудинкових територій житлового фонду міста, керуючись пунктом 7 статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування», статті 25 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», виконавчий комітет Трускавецької міської ради ВИРІШИВ:

 1. 1. Затвердити перелік видів робіт по впорядкуванні дитячих майданчиків в житловому фонді міста з закріпленням підприємств, установ, організацій, фізичних та юридичних осіб згідно додатку № 1;
 2. 2. Підприємствам, установам, організаціям, фізичним та юридичним особам, зазначених в додатку № 1 до даного рішення, рекомендувати в термін до 01.08.2010 року виконати необхідний комплекс робіт на дитячих майданчиках та забезпечити їх утримання;
 3. 3. Інформаційно-аналітичній службі (п. Блажівський О. І.) забезпечити висвітлення в ЗМІ інформації ходу виконання рішення;
 4. 4. Контроль за виконанням рішення залишаю за собою.

Міський голова /підпис/ Лев Грицак»

А ось і сам додаток № 1, згідно нього впорядкування і ремонт майданчика на Сагайдачного, 1а зробить ТзОВ «Терен», на Сагайдачного, 19 – МПП «Такт», на Сагайдачного, 12 – санаторій «Віктор», на Сагайдачного, 21 – Трускавецький ЦЕЗ № 8 ВАТ Укртелеком. Будівництвом дитячого майданчика на Сагайдачного, 3 займеться ЗАТ «Дніпро-Бескид», на Сагайдачного, 6 – ТзОВ «Терен», на Сагайдачного, 8 – «Женева» (ТзОВ «Трускавецьінвест), на Сагайдачного, 10 – ПП Кнюх С. М.

Впорядкуванням та ремонтом майданчика на Бориславській, 38 опікуватиметься готель «Старий Відень», на Бориславській, 44 – ТзОВ «Лемар-Євро-Сервіс», збудує майданчик на Бориславській, 36 ПП Тюска В. М., а на Бориславській, 40 – санаторій «Світязянка».

ТзОВ «Трускавецький водоканал» впорядкує та відремонтує майданчики на Івасюка, 1а та Івасюка, 17, ТзОВ «Альфа-Плюс» – на Івасюка, 1, а пансіонат «Алексік» – на Івасюка, 13. Нові майданчики на Івасюка постануть завдяки старанням санаторію «Перлина Прикарпаття» (будинок 3), ПП Ляхоцького М. В. (5), ПП Дудяка Б. М. (7), ПП Лози Я. П. (9). Санаторій «Карпати» опікуватиметься майданчиками на Дрогобицькій, 12, 14 та Стуса, 1, а Трускавецький МВ ГУ МНС України – на Стуса, 7 та Стуса, 11. Майданчик на Стуса, 10 впорядкує та відремонтує санаторій «Південний», на Стуса, 12 – ТзОВ «Інтертранстур», на Стуса, 13 – ТзОВ «Альфа Плюс», на Стуса, 16 – санаторій «Батьківщина».

А ось як виглядатимуть справи по вулиці Стебницькій: впорядкування та ремонт біля будинку 64 – ТурГаличина (Прохна І. Ф.), біля 72 0 «Аркада» (Пирцус М. Й.), біля 96 – ТзОВ «Спецбуд» (Баброцяк І. П.). Постануть нові майданчики по Стебницькій завдяки ТзОВ «Лемар-Євро-Сервіс» (70), санаторію «Кришталевий Палац» (76), ПП Піряник С. І. (78), готелю «Сані» (84), ТзОВ «Сяйво» (92), ПП ФРАЙТ р. м. (102), ГОТЕЛЮ «Хижина СПА» (104). На вулиці Б. Хмельницького, 4 майданчиком займеться пансіонат «Либідь», на Данилишиних – санаторій «Військовий» (7), магазин «Юпітер» (47), санаторій «Трускавець» (53), МКВЛ «Еліта» (55). А на Мазепи майданчики віддані під опіку «Еталону Плюс» (Станович В. І., будинок 4), санаторію «Молдова» (10), ПП «Юна» (14), пансіонату «Арніка» (24), ПП Струбіцького (спортивний майданчик), ЗАТ «ТСБ» (32) та ПП Павлишина В. І. (34). Додаток № 1 подано за підписом керуючого справами ТМР Ігоря Петранича. А мер Трускавця висловив сподівання, що на оновлених майданчиках (до 1 серпня термін – бо літо ж надворі!) знайдеться місце і для лавочок для матерів з дітьми, будуть і дитячі гойдалки та гірки, і пісочниці, і турнік. А ще Лев Ярославович висловив сподівання, що допомога підприємств та підприємців у цьому плані носитиме не одноразовий, а постійний характер.

Питання по дитячих майданчиках слухалося другим в порядку денного виконкому 5 липня, першим було «Про підготовку міста Трускавця до осінньо-зимового періоду 2010 – 2011 років», ці два питання доповідав начальник УЖКГіБ ТМР Василь Стечкевич. Щодо першого питання, то в присутніх не було жодних запитань, зауважень чи пропозицій.

Що ж стосується поглиблення співпраці влади міста та підприємців, то мер нашого міста Лев Грицак подав за приклад Стрий, де кожен підприємець вважав би за образу для себе та своєї справи не долучитися до організації святкувань Дня рідного міста. В нас поки що свідомість не така висока, як у стриян, проте і трускавецькі підприємці долучилися до Дня Трускавця. На День міста перерахували кошти «Ріксос Прикарпаття» (2 тисячі гривень), санаторій «Карпати» (2210), ЗАТ «Трускавецькурорт» (3 тисячі – найбільша сума), Міжнародна клініка відновного лікування (2000), СГК «Дніпро-Бескид» (1000), санаторій «Либідь» (1000), ТзОВ «Говерла» (1000), ТзОВ «Аква-Еко» (1000), санаторій «Кришталевий Палац» (1000), ТзОВ «Львівхолод» (1000), ПП Наконечний В. О. (1000), супермаркет «Будівельні технології ХХІ століття» (1000), ДП «Гарантія-Маркет» (1000), ТРВ «Агроомега» (800), санаторій «Молдова» (500), Брокбізнесбанк (500), Приватбанк (500), санаторій «Аркада» (500), ТОВ «Набі» (400), МПП «Такт» (300), ТзОВ «Дукан» (150), підприємець Брутко, магазин «Шедевр» (100), ПП «Край» (100), ТзОВ «Річки» (50).

Інші питання, які слухалися на виконкомі – про надання дозволів на розробку містобудівних обґрунтувань для фізичних осіб, а також для міської організації Української Спілки ветеранів Афганістану (хочуть будувати ряд гаражів біля колії), для ТзОВ «Медіаком», МКВЛ «Еліт», санаторію СБУ «Трускавець», ТзОВ «Трускавецький край», погоджено ряд актів готовності об’єктів до експлуатації, оформлено право власності на будинок 48 по Стебницькій, затверджено рішення міжвідомчої комісії від 30.06.2010 р., надано дозвіл на використання місцевої символіки для підприємства «Водолій», внесено зміни відносно окремих свідоцтв про право власності, знято з числа службового одне приміщення від КП «Наше місто», ЗАТ «Трускавецькурорт» доручено встановити розпізнавальні марковані знаки (стовпці) першої охоронної санітарної зони. Будинок 36 на Мазепи прийнято врешті на баланс міста, затверджено і квартплату для мешканців цього дому – 1 гривня 16 копійок за 1 метр квадратний. Затвердили і новий тариф на вивезення сміття – 34 гривні 90 копійок з ПДВ за 1 м. куб. Інші питання готували на виконком п. Зеновій Кушнір з управління архітектури, п. Леся Дребот зі Служби у справах дітей, п. Артур Дикий з КП «Наше місто», п. Вікторія Весела з відділу по контролю за платежами, п. Микоал Габшій з управління комунальним майном, п. Галина Грицьків з питань приватизації, п. Віктор Марченко, заступник мера.

За період 26 травня – 5 липня мер Трускавця видав 58 розпоряджень, їх виконком затвердив без обговорення. На закуску залишили внутрішнє службове питання, яке розглянули без журналістів – їх попросили піти геть. Всього ж засідали виконкомівці трохи більше години часу.

Володимир Ключак

(Переглядів 107 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: , ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви