Ми – за відновлення вільної економічної зони

08.07.2010 | Filed under: Некатегоризовано

В п’ятницю, 9 липня, в конференц-залі санаторію «Карпати» відбудеться круглий стіл відносно відновлення вільних економічних зон. Він мав пройти ще в середу, 7 липня, але через ряд об’єктивних обставин був перенесений на 2 дні. До Помаранчевої революції на Львівщині ефективно функціонували дві вільні економічні зони – «Яворів» та «Курортополіс Трускавець». Згодом їх було ліквідовано, а обласна влада на чолі з губернатором Петром Олійником не надто переймалася залученням інвестицій, зокрема до Трускавця. Наше місто втратило багато можливостей за цей час і якби не продумана політика мера Лева Грицака, то не відомо, у що б перетворився наш курорт. А так, дякуючи йому, маємо не руїну, а процвітаючий курорт, хоча успіхи могли б бути ще більшими, якби не вставляння палок в колеса окремими представниками влади на обласному та центральному рівнях.

Під час круглого столу відбудеться обговорення ряду наболілих питань, візьмуть участь в ньому і високі чини з ЛОДА, зокрема, наше джерело повідомляє про можливу участь в круглому столі заступника голови ЛОДА Мирона Дмитровича Янківа, колишнього губернатора області.

(Переглядів 16 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags: , ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви