Ми – за відновлення вільної економічної зони

08.07.2010 | Filed under: Некатегоризовано

В п’ятницю, 9 липня, в конференц-залі санаторію «Карпати» відбудеться круглий стіл відносно відновлення вільних економічних зон. Він мав пройти ще в середу, 7 липня, але через ряд об’єктивних обставин був перенесений на 2 дні. До Помаранчевої революції на Львівщині ефективно функціонували дві вільні економічні зони – «Яворів» та «Курортополіс Трускавець». Згодом їх було ліквідовано, а обласна влада на чолі з губернатором Петром Олійником не надто переймалася залученням інвестицій, зокрема до Трускавця. Наше місто втратило багато можливостей за цей час і якби не продумана політика мера Лева Грицака, то не відомо, у що б перетворився наш курорт. А так, дякуючи йому, маємо не руїну, а процвітаючий курорт, хоча успіхи могли б бути ще більшими, якби не вставляння палок в колеса окремими представниками влади на обласному та центральному рівнях.

Під час круглого столу відбудеться обговорення ряду наболілих питань, візьмуть участь в ньому і високі чини з ЛОДА, зокрема, наше джерело повідомляє про можливу участь в круглому столі заступника голови ЛОДА Мирона Дмитровича Янківа, колишнього губернатора області.

(Переглядів 16 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags: , ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви